نظرات شرکت کنندگان در برنامه چهار کلید طلایی لاغری

نظرات شرکت کنندگان در دوره کاهش وزن دائمی
دوستان عزیزی که از برنامه لاغری دائمی استفاده می فرمائید

نظرات شما بزرگواران برای تصمیم گیری سایر عزیزان هم وطن بسیار مهم و اطمنیان بخش و قوت قلب میباشد.
حتی یک قدم کوچک شما در راه صحیح و انعکاس آن، ضمن اینکه باعث تشویق و انگیزه بخشی به خودتان خواهد شد، بلکه به خوانندگان نظر شما نیز این جرات و جسارت را میدهد که میتوانند و این قابلیت ذاتی و خدا دادی را دارند که بدون رژیم گرفتن، گرسنگی کشیدن، رنج بردن و محرومیت به راحتی وزن کم کنند و آنرا حفظ کنند.

به این اقدام متفاوت و معجزه حقیقی در لاغری همه مردم نیاز دارند، ولی بدلیل اینکه بنده امکان تبلیغ گسترده را ندارم و از پشتیبانی رسانه ای قوی برخوردار نیستم، خیلی از عزیزان این فرصت ارزشمن و بی نظیر در کاهش وزن و رهایی ازچاقی را از دست میدهند.

اما شما که به خواست خدا در این مسیر قرار گرفته اید، قدرت و ریسک ورود به یک دنیای ناشناخته و کاملاً متفاوت را یافته اید، به این دستاورد خود افتخار کنید و با همت هرچه بیشتر تلاش کنید و گزارش آنرا برای مشاهده دیگران در این سایت منتشر سازید.

بنابراین ضمن اینکه از شما درخواست میکنم برنامه را با جدیت و اطمینان کامل اجرا میکنید، تجربه و دستاورد خودتان را در اختیار دیگران قرار بدهید شاید یک فرد نیازمند این برنامه با تصمیم شما زندگیش در مسیر سلامت و شادمانی  هدایت شما.

چه بسیار زندگی ها، شادی های و آرامش از زندگی مردم گرفته می شود،
شما بانی خیر و نور افکن راه حقیقت باشید، تا خداوند به سزای این همت،نورانیت و شادمانی شما را گسترش دهد.

برخی از عزیزان بنا به لطف و محبت  خودشان ازمن تشکر میکنند. یقین بدانید موفقیت شما در بیش از ۹۰% مرهون تلاش و کوشش و همت بلند خودتان می باشد، بنده نقش ناچیزی در این کار دارم و بهرحال ممنون از این محبت شما،اما تلاش خود قدر بدانید و سپاسگزار خداوند بزرگ باشید.

بهمن ابراهیمی

 

 

tarh987234598274

 

عضو محترم:ملیحه.ک

چند روز دیگه دوره لاغری من تموم میشه.وقتی خوب به اتفاقات زندگیم قبل از این دوره نگاه میکنم.می بینم چند کیلو کاهش وزن من در مقابل چیزهایی که از لحاظ روحی و روانی و اعتماد بنفس کسب کرده ام، یک در هزار است.

قبلاً اصلاً هیچ شناختی از خودم و توانایی خدا دادی بدنم نداشتم. شکمم را انباری می دانستم که سعی میکردم هرچه زودتر در کمتر از ۵ دقیقه پرکنم. و بیشتر اوقات پس از هربار پرخوری سرزنش و سرکوفت زدن به خودم، تنها راه و روش من برای رهایی از درد و رنج چاقی بود.

پس از هربار تنبیه خودم با نخوردن و محرومیت بخودم بالاخره به زانو در می آمدم و غذاهای ممنوعه را بی حساب و کتاب میخوردم. جنون خوردن گرفته بودم. زندگی را فقط خوردن و خوردن میدانستم. اما هیچ لذتی نه از زندگی می بردم و نه از خوردن….

ولی حالا با۴ کلید طلایی و تغذیه هوشیارانه میتوانم حداقل ۱۵ دقیقه تمام با لذت کامل غذا بخورم و حتی از بدترین غذاها بیشترین بهره و لذت را ببرم! واقعاً دوست ندارم این نسیم خنک که صورتم را نوازش میکند، تمام شود.اصلاً دلم نمیخواد این دوره تمام بشه.

هرچند آقای ابراهیمی گفته دوره گزارش ماهانه ” آینده بدون بازگشت” تا یکسال همچنان اجرا خواهد شد.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم خانم مرضیه.ا

باسلام وخسته نباشیداقای ابراهیمی

من میخواستم بگم من بااستفاده ازچهارکلیدلاغری دائمی به وزن ایده ال رسیدم و ۹ کیلو کم کردم . الان پنجاه کیلو هستم و قدم ۱۵۹

ولی الان نگران اینم که وزنم برگرده چون الان خیلی پیش میادکه نتونم خودمو کنترل کنم اشتهام زیادنیست ولی هوس خوردن خیلی چیزها به سراغم میادا گه میشه لطفامطلبی بذاریدکه بتونه کمکم کنه

 

tarh987234598274

عضو محترم: دکتر نسرین.ا

بسیار ممنون و سپاسگزارم، ۵ روز است که بر اساس نوشته های شما دارم تغذیه می کنم و همه کاربرگها را بطور دقیق نوشتم. خیلی خوشحالم چون احساس سبکی خاصی دارم و با مقدار کمی غذا از انچه دوست دارم سیر می شوم و هوس اضافه خوردن پیدا نمی کنم.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: شیما .ا

به نظر من عادت کردن به این ۴ قانون هم خیلی خوبه و هم سخت. یک مشکل بزرگی که برای من داره اینکه همش منتظر پیغام از طرف شکمم هستم که گرسنش بشه و هنوز خوب نمی توانم تشخیص بدم که آیا واقعا گرسنه هستم یا فقط نوعی تلقین هست….۲ هفته دوره موقت من تمام شد. تا جایی که تونستم تلاشم رو کردم که به این ۴ قانون عمل کردم. از نظر وزنی چیزی کم نکردم البته اضافه هم نکردم، ولی چیزی رو هم که دوست داشتم خوردم. این خوبه که همه چیز رو بشه خورد ولی ترسی هم وجود داره که مثلا وقتی ظهر و شب برنج بخوری چاق بشی.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: دکتر رضا. ف
از اجرای برنامه درهفته دوم احساس خوشایندی داشتم.اینکه همه چیز میتوان خوردعالی است. من قبل از شروع رژیم هوشمند گاهی دو بشقاب برنج و خورشت را طی ده الی ۱۵ دقیقه می خوردم ولی اکنون با رعایت۴ کلید طلایی، بعد از ۵ دقیقه غذا خوردن احساس پری شکم به من دست میدهد، به حدی که نمیتوانم غذا بخورم.

tarh987234598274

عضومحترم: نجمه.ه

من قبلاً تجربه رژیم گرفتن نداشتم ، ولی شاهد بودم که مادرم بنده خدا برای کاهش چند کیلو کاهش وزن چقدر عذاب می کشید و بخودش گرسنگی می داد و البته بعد از مدتی که می گذشت تحمل نمی آورد و رژیمش را می شکست و بر می گشت به وزن اولش. بالاخره با روش های غلط تغذیه ای که در خانواده وجود داشت، من هم شدم یکی مثل بقیه. بخاطر ترس از گرسنگی و خوردن تحمیلی برخی غذاهای رژیمی، اصلاً تن به اصرار اطرافیان برای کاهش وزن نمی دادم. اما بالاخره روزی تصمیم گرفتم یک رژیم غذایی پیدا کنم که کمتر به من گرسنگی بدهد، با جستجو در یکی از سایت های بهداشت و سلامت با تبلیغ کاهش وزن دائمی و بدون گرسنگی شما روبرو شدم. اولش فکر کردم سرکاریه. مدتی مقالات و مطالب نوشته شده شما را مطالعه کردم. و بالاخره قانع شدم که ثبت نام کنم و آنرا اجرا نمایم. باور کنید وقتی به خانواده ام گفتم که از چنین روشی استفاده میکنم ، بدجوری توذوقم زدند. اما من خدا را شاکرم که پشیمان نشدم و با تصمیم قاطع برنامه های چهار کلید طلایی را اجرا میکنم. اکنون که پنجاه روز از آن آشنایی زیبا سپری شده و وقتی می بینم ۷ کیلو به راحتی کم کرده ام، خودم هم باورم نمی شود، چه برسد به خانواده ام. برای اطمینان خاطر خودم هفته قبل رفتم آزمایش دادم که نکنه دچار مریضی خاصی هستم و کاهش وزن من بخاطر اونه، ولی وقتی نتیجه آنرا گرفتم که هیچ مشکلی ندارم. اکنون یقین دارم این برنامه کارخودش را کرده!

 

 

tarh987234598274

عضو محترم. بهنوش.م

واقعا متشکرم.من الان ده روزه فقط آروم غذا میخورم و توی همین ده روز کاملا متوجه کاهش وزنم شدم.البته کالری ها رو هم رعایت میکنم.ولی همه چیز میخورم.این عالیه.امیدوارم بتونم ۱۰ کیلو وزن کم کنم

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: الهام.ب

مدتی در حال جستجوی اینترنتی برای یافتن یک رژیم جدید یا قرص های معتبر وقوی برای لاغری بودم که با سایت سامانه تغذیه هوشمند آشنا شدم. چند تا ازمطالب و مقالات آن را خواندم. یکی از مقالات را که مردم خیلی ابراز علاقه کرده بودند و آقای ابراهیمی با حوصله و صبوری تک تک آنها را پاسخ داده بود خواندم. این حرفا برام جالب بود وخیلی تازگی داشت. پیش خودم گفتم چه حرفای زیبا و دلنشین و چقدررویایی! اما آیا در عمل هم این اتفاق واقعاً خواهد افتاد. من یک دختر ۳۰ ساله و مهندس کامپیوتر هستم و عادت ندارم هیچ ادعایی را بدون دلیل و مدرک قبول کنم. با ایمیلی که به ابراهیمی زدم پاسخش تا حدودی قانع کننده بود، ” واقعاً دو صد گفته چو نیم کردار نیست” اگر میخواستم کارآیی این شیوه را بسنجم بهترین راه همان بود که طی دو هفته بشکل دقیق و کامل تکنیکها و اصول چهار کلید طلایی را بکار می بستم. و همین کار را هم میکنم. بگفته آقای ابراهیمی کسانی که قبلاً رژیم های مختلف گرفته باشند بدن شان نسبت به تاثیر این سیستم اندکی دیرتر جواب میدهد و مخصوصاً خانم های که بخاطر نسخه ژنتیکی مادرانه، بدن شان در مقابل از دست دادن چربی های اندکی مقاومت میکند.اما بالاخره با نصب شدن نرم افزار جدید در بدن و اندکی صبوری و پافشاری بر اجرا کاهش حتماً حاصل می شود.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: شهره. م

میگن وقتی کم بخوری چاق نمیشی اما این رو بدن من جواب نمیده. من واقعا به این نتیجه رسیدم که من یک مشکلی دارم. من همیشه از همه کمتر خوردم اما از همه چاق تر شدم. همیشه باید رژیم سخت بگیرم وگرنه چاق می شوم. سال قبل رژیم سختی را شروع کردم وطی چند ماه ۱۷ کیلو کم کردم، ولی الان ۱۴ کیلوش برگشته! واقعا درمانده شدم و نمیدانم باید چی کار کنم دیگه توان رژیم گرفتن ندارم از ورزش کردن هم بیزارم نمیتوانم به چیزی غیر از لاغر شدن فکر کنم. اعتماد به نفس ام را کاملاً از دست دادم. خواهش میکنم فکری بحال من بکنید. از زمین و زمانه بیزارم. آخه این چه زندگیست!!!!

خدا شما را خیر بده. من دیگر به کاهش وزن فکر نمیکنم.یعنی دیگه برام اصلاً مهم نیست. باور کن با همین چربی های اضافه هم اگر از دست ندهم بازهم از زندگی راضی هستم. دیگر قصه شام خوردن را ندارم. خدا را شکر میکنم که شما را وسیله ای قرار داد تا چشمان غبار گرفته ام و و روحیه از دست رفته ام را به زندگی برگرداندی….

 

 

tarh987234598274

عضو محترم : حسین.ا

برنامه ایست که باید تو سرشت آدم بره….یعنی بوده. اما متاسفانه با تربیت نادرست از بین رفته!!! اجرای آن خیلی خوبه …امیدوارم به طور ۱۰۰% در من نهادینه بشه. بنده آدمی بودم که غذام در ۳ دقیقه تموم میشد و الان تمام هنرم اینکه ۱۰ تا ۱۵ دقیقه لفتش بدم.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: ندا.پ

وقتی اولین بار مقاله مزایای تغذیه هوشمند را خواندم، پیش خودم گفتم این هم یکی دیگه از اون جماعت که به خاطر چاقی سر ما بنده های خدا میخواد با این حرف های قشنگ و دلنشین کلاه بذاره. ناراحتی و عذاب آدم از دست چاقی یه طرف، تحمیق شدن از جانب سود جو ها و کلاهبردارها یه طرف! هر روز صبح وقتی خودم را جلوی آینه می  دیدم، حسابی دق دلمو نسبت به خودم خالی میکردم…. اما وقتی مقالات علمی راخواندم فهمیدم قضیه بوی کلاهبرداری نمیدهد. یکی دو بار ایمیل زدم وقتی توضیحات ابراهیمی را شنیدم، تصمیم گرفتم در دوره دو هفته ای ثبت نام کنم و اکنون کاربرگ های چهارمین هفته را تکمیل میکنم.  حدود ۳ کیلو کاهش وزن دارم و میدانم که در آینده به بدن ایده ال خودم دست خواهم یافت. هدفم معلوم است ۱۶ کیلو باید کاهش بدهم. اما برای از دست دادن آنها عجله ای ندارم. اجرا کردن درست و اصولی تکنیک ها و برنامه ها مهمتر از فشار آوردن به بدن و کاهش وزن سریع است.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: مریم.د

منهم مثل خیلی از افراد چاق راههای زیادی را برای دست یابی به لاغری تجربه کرده ام، ازخوردن قرص های لاغری مختلف، شربت های و داروهای گیاهی گرفته تا رژیم های متخصصان مختلف و حتی شرکت در کلاس های بدن سازی و رقص. همه زحماتم بی نتیجه بود با گرسنگی کشیدن های شدید، خیلی کم لاغر می شدم اما وقتی کمی ول میکردم بر میگشتم به اول خط. باورکن چند ساله که از غذاهایی که عاشقشون هستم مثل کله پاچه، کره و مربا و کیک نمی خورم با این وجود هیچ وقت نتونستم به وزن ایده الم دست یابم.بالاخره این سایت را با جستجوی در اینترنت یافتم. مطالبش برام جذاب بود ولی مدتی ترتیب اثر نمی دادم تا اینکه بالاخره بحث های خوب شما در مقالات علمی مرا قانع کرد که می شود به روشی کاملاً متفاوت از رژیم های غذایی لاغر شد. طی سه هفته گذشته سعی کرده ام مطالب را بخوبی گوش بدهم و بخوانم و آنها را مطابق کاربرگ های شما اجرا نمایم. میدانم که خیلی زوده تغییرات واقعی را احساس کنم. اما همینکه توانستم جمعه گذشته با سنکک تازه کله پاچه بخورم و از هرلقمه اش لذت ببرم، بدون اینکه نگران چیزی باشم و یا خودم را شماتت کنم. یک دنیا ارزش داشت. من مصمم هستم لاغر شوم و یقین دارم با این شیوه به آرزویم خواهم رسید.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم:دکتر محمد. م

من با اطمینان کامل این دوره رو به همه پیشنهاد میکنم دلیلش هم روشنه چون راه غذا خوردن انسانی یعنی به آرامی غذا خوردن و لذت بردن از غذا را به ما تعلیم میدهد. درحالیکه از غذاهای مورد علاقه خودمان می خوریم، به هیچ وجه حتی برای چند دقیقه حق گرسنگی دادن به خود را نداریم! همه ما بر اثر فشارهای مختلف زندگی به اولین کسی که نق می زنیم و ازش نارحت می شویم، خودمون هستیم. وقتی پرخوری می کنیم و نمیتوانیم جلوی خودمان را بگیریم، خود را سرزنش میکنیم و دچار احساس گناه می شویم، و بدنبالش برای خنثی ساختن اثر این فشار روانی به خوردن تنقلات پناه می بریم. دراینجا می آموزیم به خودمان محبت کنیم مثل یک طفل شیرخوار اونو بغل کنیم و برایش لالایی بخوانیم. نازش بکشیم و ازش حمایت کنیم. با انجام این کار خیلی راحت فشارهای عصبی که باعث گرسنگی ما می شوند، اثرشان خنثی می شود. و به همین سادگی از پرخوری کردن و تغذیه بی دلیل دست برداریم و نهایتاً بدون هیچ فشار روحی و عذاب وجدان به وزن دلخواه می رسیم. در ضمن این دوره بر خلاف همه رژیمها هیچ محدودیت غذایی نداره وهمین باعث میشه ما اصلا به غذا فکر نکنیم. با صدای آرام آقای ابراهیمی وموسیقی ملایم که در برنامه هیپنوتراپی گوش میدهید، براحتی میتوانید یک خواب بدون استرس و در آرامش کامل را داشته باشید. این دوره گرچه مثل رژیمهای غذایی شاید زود بازده نباشد، ولی یقیناً تاثیراتی که در روح و روان انسان و ازطرف دیگر در بدن انسان بجا می گذارد حتماً تغییرات دائمی وماندگار خواهد داشت. از همه زحماتی که مثل یک پدر مهربان برای نجات ما از چنگال چربی های متقبل می شوید، ممنونم.

 

 

tarh987234598274

عضومحترم: عفت.م

من شخصی بودم که اصلاً یادم نمی آمد آخرین بار چه وقت آب خوردم! اما الان با گذشت پنج هفته از برنامه اولین کاری که بعد از بیدار شدن از خواب انجام میدهم نوشیدن یک لیوان آب گوارا و لذت بردن از آن است. زمانی بود که من از خوردن چیپس و بیسکوئیت و چیزهای دیگر لذت می بردم ولی حالا نوشیدن آب گوارا برایم لذتبخش شده است. شاید باور نکنید، ولی حقیقت دارد. یک بشقاب غذا را در یک چشم بهم زدن می خوردم درحالیکه اگر از من سئوال میکردند چی خوردی واقعاً یادم نبود چه برسد بگویم که طعم ومزه آن چطوری بود!!! ولی اکنون وقتی مطابق دستور تغذیه هوشیارانه بوی بخار برخاسته ازبرنج داغ را که نزدیک دماغ خود می گیرم وآنرا استنشاق می کنم، فکر میکنم نصف شکمم پر شده است. اگر هم بخواهم واقعاً دیگر نمیتوانم پرخوری کنم، بعلیدن عجولانه لقمه ها دیگر برایم هیچ لذتی ندارد. و مهمتر از همه اینکه واقعاً احساس میکنم روحم از زندان چاقی آزاد شده است، چون دیگر نگران چی بخورم و چقدر بخورم نیستم برای اینکه هروقت گرسنه باشم می خورم و هر چیزی را که واقعاً دلم بخواهد بدون هیچگونه احساس گناه میخورم!…

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: خانم شیوا

سلام اقای ابراهیمی .همیشه دعا گوی شما هستم خدا به شما وخانواده ی محترمتون سلامتی ارامش و عمر با عزت عنایت کنه ….بعدازگذشت  دوسال اکنون سه ماهه که برنامه ی شما را دوباره از سر گرفتم ولی این بار جدی تر همراه ورزش و تمرین آینه و بقیه تمرین ها.

حس میکنم سوییچ چربی اندوزی در بدن بنده خاموش شده چون همه چی با ارامش میخورم و خیلی راحت دارم وزن کم میکنم واینو مدیون خدای بزرگ و راهنمایی های شما دوست خوب ودل سوز هستم .با این که نتونستم با شما در ارتباط باشم ولی همیشه از شما وصدای دلنشینتون انرژی گرفتم
۶کیلو وزن کم کردم واین بر نامه رو هم چنان به امید خدا ادامه میدهم تا به وزن ایده الم برسم …یا حق

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: مریم .ع

حقیقتش من به این دو هفته اصلا به عنوان رژیم نگاه نکردم و دائما به خودم می گفتم من دارم الگوی تغذیم رو اصلاح می کنم. خودم رو وزن هم نکردم. فکر نمی کنم وزن هم کم کرده باشم اما به هیچ عنوان حس نمی کنم وزنم اضافه هم شده باشه با اینکه بیشتر از همیشه میخورم…. از نظر روحیه خیلی خیلی خیلی بهترم. همین که احساس عذاب وجدان ندارم. همینکه هر چی دوست دارم می خورم، واقعا تو این دو هفته به معنای واقعی لذت بردم. تازه می فهمم تا حالا از چه نعمتهایی محروم بودم. اعصابم هم بهتر شده. قبلا همش گریه می کردم به خاطر وزنم. چون هم به خودم سختی می دادم و هم وزنم هیچ وقت پایین نمی اومد. حالم از این جمله دکترا بهم می خورد که بعد از مدتها قرص و دوا و آزمایش می گفتند، تو استثنایی! الان اعصابم خیلی بهتره درسته که لاغر نمیشم ولی عوضش تلاش خاصی هم نکردم که هیچ خوش هم بهم گذشته و دیگه از دست خودم و خدا و زمونه شاکی نیستم.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم : آرزو.ج

مدت خیلی زیادی بود که خوردن کره و عسل را برخودم قدغن کرده بودم. اما وقتی کلید دوم طلایی را اجرا کردم بعد از مدتها کره و مربا و عسل رو بدون هیچ گونه حس بد و احساس گناه از چاق شدن میخورم. قبلاً وقتی میخوردم یک قالب کره و مقدار زیادی عسل را حریصانه میخوردم و بعد تا شام چیزی نمیخوردم، ولی حالا با تغذیه هوشیارانه و آرام با خوردن دو یا سه لقمه دلم رو میزنه و دست می کشم از همه مهمتر اینکه یبوستی که با دارو هم خوب نمی شد، الان کاملا خوب شده ومن حس خیلی خوبی دارم که از دستش راحت شدم. قبلا بدون دلیل بیشتر اوقاتم سر زدن به یخچال و دله خوری کردن بود، اما الان پس از دو ماه به این نقطه رسیده ام که فقط وقتی احساس گرسنگی واقعی و جسمی داشته باشم، سراغ یخچال را می گیرم. از منزل تا سرخیابان را با ماشین می رفتم، اصلاً میلی به تحرک نداشتم. عذابم می گرفت که چطوری دویست سیصد متر فاصله را پای پیاده طی کنم. اما با گوش دادن به برنامه های پرورش ذهن مخصوصاً هیپنوتراپی الان خیلی جاها پیاده می روم.
قبلا خیلی کم جلوی آینه می رفتم و فقط سعی می کردم صورتم را آرایش کنم و بیرون بروم، و از بقیه اندامم متنفر بودم و اصلاً می ترسیدم جلوی آئینه قدی قرار بگیرم. اما اکنون، بدون کوچکترین دلهره و یا ناراحتی جلوی آینه قدی قرار می گیرم و تمرین آنرا انجام میدهم نه فقط در حال دوست داشتن خودم هستم. الان به لاغری فکر نمیکنم چون میدانم لاغر و چاقی هیچ ربطی به ارزش های انسانی من ندارند. من درحال تغییر هستم و بطور قطع و یقین این تغییر دیر یا زود مرا به هدف اولیه ام خواهد رساند. چون در حکم خداوند و طبیعت هیچ شک ندارم.

 

 

tarh987234598274

عضومحترم: مهسا.ن

این دوره رو به دوستانم پیشنهاد میکنم چون راه سالم و صحیح غذا خوردن، با آرامش غذا خوردن، از غذا لذت بردن و هرگز گرسنه نماندن رو به انسان یاد میده. به ما می آموزد چگونه خودمون را دوست داشته باشیم. به شادی و نشاط درونی دست یابیم و بدون هیچ فشار روحی و عذاب جسمی به وزن دلخواه مان برسیم. در ضمن این دوره بر خلاف همه رژیمهای غذایی هیچ محدودیت غذا نداره وهمین باعث میشه ما اصلا به غذا فکر نکنیم. برنامه هیپنوتراپی یک آرامش درونی خاصی رو به آدم القا میکنه. شب ها بمحض اینکه به آن گوش میدهم، در آرامش مطلق به خواب می روم. شاید این دوره مثل رژیمهای غذایی که آب بدن را می کشند خیلی زود اثرش معلوم نشه، ولی مطمئن هستم که تاثیرش ماندگارخواهد بود. از زحمات و مشاوره های دلسوزانه شما بی نهایت سپاسگذارم.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: دکتر فرحناز.ا

با سلام واحترام. خداوند را سپاسگذارم که فرصت استفاده از روش شما را برایم پیش آورده و روش فوق العاده خوب وموثری است. تقریباٌ نه تنها گرسنه نمی مانم بلکه رفته رفته احساس نیاز به غذا هم کم میشود

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: محمد.ر

این برنامه را از ۱۵آبان ماه (سال ۹۴) آغاز کردم ودر ابتدا وزن من ۹۸ کیلو بود. با اجرای دقیق و کامل و بدون وقفه الان وزن من به ۸۹ کیلو رسیده است (۹ کیلو کاهش وزن). همچنان در حال کاهش وزن هستم و دارم به یک فرد لاغر اندام تبدیل می شوم. بر غذا خوردنم مسلطم ومیدانم چه موقع گرسنگی واقعی و جسمی دارم و در اولین فرصت به سیگنالهای آن پاسخ می دهم، هر غذایی را که دلم بخواهد می خورم وهمه اطرافیانم راتحت تاثیر قرار دادام. به طوری که همه میگن مگه امکان داردکه آدم همه چیز را و هرچیزی را که دلش میخواهد بخورد ولاغر هم بشود و دچار هیچ مشکلی هم نشود!!
بسیاری از دوستان و همکاران چاقم با دیدن من فوق العاده امیدوار شده اند. چون خیلی از آنها مشغول خوردن قرص های لاغری هستند و بعضی ها با رنج و گرسنگی کشیدن خیلی سعی کرده اند لاغر شوند ولی هیچ وقت موفق نشده اند. آنها حرف های مرا باور نمی کردند اما وقتی سایت شما را معرفی کردم و گزارش سه ماه عملکرد خودم را که بوسیله کاربرگ ها خدمت تان ارسال کرده بودم نشان دادم و مشاوره های عالی شما در هر هفته را خواندند، آنوقت با ناباوری، باور کردند که رمز و راز لاغری انسان فقط نزدخودش است.
اینو باید بگم فقط کافیست بخواهین که لاغر بشین. باید تلاش و برنامه ریزی داشته باشید و با اندکی صبوری به این آرزویتان خواهید رسید. اگر کسی بخواهد زود جواب بگیرید، این شیوه بدردش نمی خورد، چون اصلاً برای این هدف ساخته نشده است. بدرد کسانی میخورد که واقعاً تصمیم دارند یکبار و برای همیشه خودشان را و زندگی شان از چنگال چربی ها نجات بدهند و آماده هستند تا مدتی روی اصلاح رفتار وافکار غلط کار کنند. من خوب میدانم که هرگز با بازگشت وزن مواجه نخواهم شد مگر اینکه دیوانه بشم و بخواهم از یکسری اصول ساده و لذتبخش تغذیه هوشیارانه، در آینده دست بکشم!
من در مقابل پولی که به شما پرداخت کردم، آنچه بدست آورده ام اصلا قابل مقایسه نیست. چون دهها برابر آنرا قبلاً خرج کرده بودم و در مقابل جز نومیدی و تنفر و بیزاری از خودم چیزی نصیبم نشده بود. حالا خود را مدیون شما میدانم و تنها کاری که ازدستم برمیاد، دعوت دوستانم به اجرای این برنامه است.
آقای ابراهیمی طی این سه ماه زندگی و امید به زندگی را به من برگرداندید، فقط از خداوند برای سلامتی و خوشبختی تو دعا میکنم.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: مریم.م

من الان در هفته سوم قرار دارم. به گفته شما عمل میکنم، چندان توجهی به تغییرات وزن خودم ندارم، چون لاغرشدنم کاملاً از اندامم پیداست و نیازی به وزن کردن ندارد. چیزی که برای من خیلی اهمیت دارد، کسب اعتماد بنفس زیاد است. چون با روش های قبلی ازجمله رژیم های غذایی مکررکه داشتم واقعاً اعتماد بنفسم را از دست داده بودم و امیدی به آینده و زندگی نداشتم. برنامه هیپنو تراپی را بطور منظم گوش می دهم و با هربار گوش سپردن به آن و اجرای تمرینات آئینه هر روز نسبت به روز قبل از تنفرم نسبت بخودم کاسته می شود.احساس می کنم در مقابل فشار روانی قدرت مقابله خوبی پیدا کرده ام.
من فوق العاده ‌ خوشحالم که در دوره ی کاهش وزن شما ثبت نام کردم چون نتیجه رو دارم با تمام وجودم حس می‌کنم. با تغذیه هوشیارانه ای که به من آموختید نه تنها آروم و آگاهانه غذا می خورم بلکه با ۳ یا۴ لقمه درکمال تعجب و ناباوری کاملاً احساس سیری میکنم. حرص و ولع به خوردن برخی غذا ها خیلی کم شده است و اگر گاهی دچار ویار بشوم با تمرینی که داده اید به راحتی آنرا خنثی می سازم.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: دکتر سحر.د

با سلام و وقت بخیر . جناب ابراهیمی از زحمات شما در این زمینه سپاسگزارم
اطمینان دارم که تنها و تنها روش درست در زمینه تغذیه این روش می باشد من طی سالهای زیاد روشهای متعددرا در مورد خودم و بیمارانم امتحان کردم و به دلایلی که اشراف دارید پاسخ قطعی گرفته نمیشد اشکال کار برای بنده هم روشن بود ولی متاسفانه فرصت پرداختن هیچوقت دست نداد
دست شما حسابی درد نکند که اینقدر جامع به این موضوع پرداختید

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: فرشید.م

از همان اول که شروع کردم حس خوبی پیدا کردم . قبلاً نمی فهمیدم کی غذا خوردن را شروع میکنم و کی تمام. ولی الان وضع فرق کرده و من خودم را دانشجویی می بینم که مشغول آموختن راجع به بدنم و شگفتی های جهان درون خودم هستم. برای موفق شدن و غلبه برچربی ها باید به سلاح علم مجهز شوم. نسبت به سیگنالهای گرسنگی و سیری خوب توجه میکنم ولی راستش را بخواهی خیلی متوجه شان نمی شوم، درسته که گفتید مدتی طول می کشد تا کاملاً همه چیز شفاف و روشن شود تا بفهمم گرسنگی جسمی چطوری و یا گرسنگی عصبی و عاطفی، هنوز من به آنجا نرسیده ام. هرچه هست از جهنم ناراحتی های عصبی رها شده ام. از خوردن غذاهای خوشمزه خودم را سرکوفت نمی زنم. وزنم هم احساس میکنم کم شده، چون باید تا پایان دو هفته صبر کنم. اما خیلی خوشحالم که هرچه دلم میخواهد میتوانم بخورم، واز این مهمتر ترس از گرسنگی هم ندارم، چون طی هفته گذشته هر وقت گرسنه شدم اول یک لیوان آب خوردم تا بفهمم که گرسنگی ام واقعی است یا نه و سپس مشغول خوردن غذای محبوبم شدم.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم زهرا.ن

امروز چهاردمین روز برنامه ام است. یقین دارم یک بار و برای همیشه راه سلامتی و خوش اندامی را پیدا کرده ام و آنقدر شاد و سر زنده و با نشاطم که حد و اندازه نداره. خودم را وزن نکرده ام و از میزان کاهش وزنم اطلاع ندارم ولی آنچه به وضوح احساس می کنم سبک شدنم و گشاد شدن لباسهایم تا حد ملموسی است و از همه مهمتر اینکه خیلی به خودم اطمینان پیدا کرده ام و اعتماد به نفسم بیش از پیش شده است. با خواندن مطالب علمی مطمئن شده ام که واقعاً ساده ترین شیوه کاهش وزن درجهان است. واقعاً باور کردنی نیست که هرچیزی را که دلت میخواهد بخوری و حتی یک دقیقه هم بخودت گرسنگی ندهی و لاغرتر هم بشوی!! راستش هفته اول همه چیز برایم گنگ بود، واقعاً نمیدانستم گرسنگی واقعی را چطوری بشناسم، هر چند اولش آب می خوردم ولی بازهم سردرگم بودم. اما درآخراین هفته خیلی بهتر شده ام. این را هم میدانم که خیلی راه دارم تا کاملاً استاد شوم. چیزبیشتری برای گفتن ندارم، جز اینکه خوشحالم.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: لیلا.س

من الان  ۶۰ روز است که  در برنامه لاغری برای همیشه  عضو شدم و پکیج ها را دانلود نموده ام. سعی کرده ام در حد توانم به تکنیک ها پایبند باشم، تا کنون بیش از  ۵ کیلو وزن کم کرده ام.ضمن اینکه قبل از کاهش وزن دو درجه سایز کم کردم. بهترین حالت برای من این بود که از دله خوری و تغذیه احساسی و عصبی خلاص شدم. با گوش سپردن به برنامه هیپنو تراپی حتی  در زندگی‌  روزمره ام نیز کمتر دچار فشار عصبی میشم.به هر حال  از این برنامه راضی‌ هستم و امیدوارم بتوانم این روش را تا آخر عمر در پیش بگیرم.همیشه دعای خیر برایتان می‌کنم.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: شهاب. آ

سلام من از کلیدهای طلایی رژیم لاغری استفاده کردم واقعا عالی بود. وزنم از ۶۹  کیلو به ۶۵ رسید(۴کیلو) کاری که برای من غیرممکن بود. من هم از لحاظ جسمی تغییر کردم و لاغر شدم هم اینکه از لحاظ روانی خیلی شادتر و باانگیزه تر شدم از زحمات آقای دکتر ابراهیمی کمال تشکر را دارم امیدوارم موفق باشند.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: مهشید.م

من ۴۰  روز است که پکیج های لاغری را تهیه کرده ام و تا الان ۵-۶ کیلو وزن کم کرده ام. خیلی برام عجیبه که هر چی دوست دارم را میخورم ولی با اینحال وزن کم میکنم!  شب ها ۱ ساعت تمرینات بدن سازی از جمله دراز و نشست، بارفیکس و… انجام میدهم.البته قبلاً هم در کنار رژیم غذایی  ورزش می کردم ولی بعد از ۸ کیلو کاهش وزن مجدداً وقتی رژیم را کنار گذاشتم وزن برگشت، حتی بیشتر از قبل شدم. نومید شده بودم حتی با فعالیت بدنی زیاد و ورزش هم  وزن بدنم هیچ تکان نمی خورد.  ولی الان خیلی خوشحالم که این وزنی که کم کردم هرگز بر نمیگرده. چون عادت های غلطم را تغییر دادم آنهم خیلی راحت، من هر چی که دلم بخواد با خیال راحت میخورم، دنیام دگرگون شده…!

 

 

tarh987234598274

عضو گرامی گیتی

سلام  من یکی از کاربران کانال هستم
از وقتی با تکنیکهای طلایی شما اشنا شدم در طول دو هفته  ۳ کیلو وزن کم کردم ومشکلات گوارشیم کامل برطرف شده دیگه ناامید نیستم و از نظر روحی وضعیت بهتری دارم بسیار سپاسگزارم و از خداوند بهتربنها رو برای شما طلب میکنم …سپاس بی پایان

 

 

tarh987234598274

عضو محترم: سارا.ت

من یک خانم ۵۲ ساله هستم که سالها با رژیم های مختلف و قرصهای مختلف و وسایل مختلف سعی در کم کردن وزنم را داشتم و هر بار با شکست مواجه میشدم. روزی دنبال رژیم جدید در اینترنت می گشتم که بر حسب اتفاق با سایت لاغری برایهمیشه مواجه شدم. اول برایم غیر قابل باور بود که این روش جواب بده و فکر می کردمکه این هم مثل سایر چیز هاست. با این حال پیش خودم گفتم همه کار کردم این یکی را همامتحان کنم. کمی اکراه داشتم ولی سی دی هایتان را گرفتم. حتی دو روز بعد رسیدن سی دیها پکیج را باز کردم.

 

 

tarh987234598274

نظر عضو محترMarziمرضی.ج

سلام روزتون بخیر

من برنامه تون رو یک ماه کامل اجرا کردم و از لحاظ سایز ۳ سایز کم کردم

خیلی خوشحال و راضیم

ولی چون زیر نظر دکتر زنان هستم و مشکل هورمونی دارم و باید زیر نظر دکتر زنان اقدام به بچه دار شدن بکنم بخاطراینکه قبلا سقط داشتم، یه روزایی رو تو ماه باید استراحت کنم و نباید ورزش بکنم، یعنی من فقط دوازده روز از ماه رو میتونم تحرک داشته باشم.

 

tarh987234598274

عضو محترم:طاووس.ع

امروز ۳۵ روز از آن جریان می گذره و زندگی من متحول شده گاهی اصلا باورم نمی شه که من اینقدر کم غذا می خورم وفعالیتم این قدر زیاد شده. راستش شوهرم هم تعجب می کنه که اینقدر زود و با این مقدار سیر می شم. حدود یک ماه هم میشه که هر روز پارک میرم و یک ساعت ورزش می کنم. خیلی راحت ورزش می کنم. و هر چی که دوست دارم هم می خورم و خوابم هم خیلی خیلی خوب شده. من خیلی خیلی از شما ممنونم. واقعا احساس می کنم ۱۵ سال جوان ترشدم…

 

 

tarh987234598274

عضو محترم :شیدا.م

سلام و خسته نباشید. حدود ۲۰ روز از عضویت اینجانب در برنامه تغذیه هوشمند می گذرد. اینکه در این مدت چه تغییراتی در اعصاب و روانم، طرزفکرم، فعالیتها و کار و زندگیم، روابطم با دیگران، حس دوست داشتن و احترام به خودم (چیزی که هیچ وقت نداشتم)، آشتی کردنم با همه خوراکی بدون هیچگونه وسواس و ترسی، و خلاصه ده ها نکته مثبت دیگر را در اینجا نمی توانم شرح بدهم.

 

 

tarh987234598274

عضو محترم ساناز.ق
سلام و روزتون به خیر من میخواستم بابت کانال خوبتون ازتون تشکر کنم با استفاده از ایده های شما تونستم به طور کلی دیدم نسبت به غذاهایی که میخوردم عوض شد و رژیم های الکی و داروهای لاغری که قبلاا استفاده میکردمو گذاشتم کنار الان توی دوماهی که بااین برنامه اشنا شدم نه تنها ۸  کیلو از وزنم بدون حتی یه روز گرسنگه بودن کم شده بلکه تمام ویتامین های بدنم کامل شده به خاطر خوردن سبزیجات سالم و…

tarh987234598274

کاربر گرامی ش.م

وسواس ذهنی عجیبی در اجرای کامل و بی قید و شرط رژیم های غذایی داشتم طوریکه اگر یک دانه آجیل می خوردم، تمام رژیمم را با احساس شکست عجیب و ویران کننده ای رها می کردم. مدت زمان زیادی از عمرم را به جای استفاده درست و لذت بردن از غذا در کنار خانواده، متاسفانه صرف همین رژیم های خشک و غیر موثر کردم.من همیشه در افکارم به غذا و خوردن فکر می کردم و انگار هیچ چیز دیگری نبود که برایم اهمیت داشته باشد. نه اینکه خودم این را بخواهم نه، افکار من را راحت نمی گذاشت.

همه چیز در زندگی من به روزی موکول شده بود که لاغر بشوم : از خندیدن، خرید کردن، مسافرت رفتن ، مهمانی رفتن، و در یک کلام زندگی کردن. اما لاغری فقط به یک آرزو و خیال دست نیافتنی برایم بدل شده بود….

تا اینکه با برنامه لاغری برای همیشه آشنا شدم. از آن روز همه چیز تغییر کرد. رژیم غذایی برای همیشه از فکرم بیرون رفت و بجای آن تفکر صحیح نسبت به خوردن و آشامیدن قرار گرفت. شاید اگر کمی دیرتر با این برنامه آشنا شده بودم تا حالا دیوانه شده بودم. الان حدود دو ماه است که به این روش زندگی می کنم. نمی دانم این همه آرامش چطور جای آن همه استرس و وسواس های بی حد و حصر و تمام نشدنی نسبت به غذا را گرفت. ولی همه اینها را مدیون آقای دکتر ابراهیمی هستم و از ایشان نهایت تشکر را دارم.

 

 

tarh987234598274

کاربرگرامی سرکارخانم دکتر زهره.ک

با سلام ودرود خدمت آقای ابراهیمی من میخواستم از شما بخاطر این روش خوب وبسیار عالی تشکر کنم. من خودم پزشک هستم و بنظرم رژیم گرفتن غیر ممکن بود چون هر کسی را می دیدم که رژیم گرفته ویا از داروهای مختلف استفاده کرده است بعد از مدتی دوباره به وزن قبلی برگشته است.
من خودم هم تحمل گرسنگی را نداشتم وروز به روز داشت وزنم اضافه می شد تا اینکه بطور اتفاقی تبلیغات سایت شما را دیدم و وارد سایت شما شدم و با آشنایی با برنامه شما ودریافت سی دی وعمل به آن بدو ن گرسنگی کشیدن در طی ۴ ماه موفق شدم ۸ کیلو کاهش وزن پیدا کنم .من قبلا در آرزوی کاهش وزن به میزان حتی ۱ کیلو بودم .از این به بعد سعی دارم بیماران را هم با سایت شما آشنا کنم.
من دوست داشتم کتاب ۴ کلید طلایی را هم تهیه کنم و داشته باشم و در اختیار بیمارانم قرار بدهم ( برای کسانی که با کامپیوتر واینترنت آشنایی ندارند ) لطفا در این مورد مرا راهنمایی نمایید .با تشکر فراوان از زحمات جنابعالی

 

tarh987234598274

عضو محترم خانم خدیجه.ق

سلام علیکم اقای ابراهیمی

من خدیجه… ق قبلا معرف حضورتان بودم میخواهم درست و حسابی وزن کم کنم وتا آخر عمرم دعاگوی شما باشم دیشب بعد از مدتی نوشته آقای حسین .م را خواندم ک ۲۰۰کیلو بوده والان ۱۸۴کیلو یعنی ۱۶کیلو توسط راهنمایی های شما کم کرده وصحیح خوردن رو آموخته  من هم تا بحال از ۱۱۳/۵ب ۱۰۵کیلو رسیدم (بیش از ۸ در فاصله کمتر از ۲ ماه)ولی بخاطر درد زانو وکمر میخواهم زودتر از دردهایم کم شده وب سلامتی زودتر برسم از شما خواهش میکنم مرا از دردو رنج نجات بدهید از زحمات بی دریغتان بسیار سپاسگزارم

سلام اقای بهمن ابراهیمی من یکی از کاربرا تون بودم در سال ۱۳۹۳سی دی شمارو تهیه کردم و با پست برام ارسال کردید وتونستم از۷۳به ۶۶ کیلو برسم (۷ کیلو کاهش وزن)تازه تمام برنامه های تمرین اینه رو بقیه تمرین هارو انجام ندادم فقط شبها هیپنو تراپی گوش کردم وتقریبا از چهار کلید طلایی استفاده کردم و ورزش,هم نکردم .بعد چند وقت کم کم به وزن قبلیم برگشتم ودو کیلو هم اضافه تر شدم پر خوری عصبی بیشترین مشکل منه الان دو روزه دوباره برنامه ی شمارو از سر گرفتم میخوام این دفعه بیشتر وبا دقت مو به مو احرا کنم یکماه هم هست که ورزش رو شروع کردم حرفهاتونو هرروز گوش میکنم ومطمعنم اشکال از من بود برنامه ی شما بی نظیر بود میشه بازم برام ایمیل بدهید وکمکم کنید تا دوبازه بتونم از شر چربی های بدنم راحت بشم من رمز ورود به سایت رو هم فراموش کردم .بازم ممنون

 

 

tarh987234598274

کاربرگرامی جناب اقای غلامرضا.ی

درود اقای ابراهیمی
من ۴ سال پیش برنامه تغذیه هوشمند رو شروع کردم و طی یک سال و نیم به وزن ایده آل رسیدم . وزن من ۱۲۰ کیلو و سن هم ۱۹ بود و به ۸۰ رسیدم(۴۰ کیلو کاهش وزن) و الان هم سه ساله ۸۰ هستم و ذره ای هم به وزن هم اضافه نشده. بهترین روش برای لاغری دائمی همین تغذیه هوشمند و ترک عادت های بد می باشد.
الان می خوام بدنمو تبدیل به عضله کنم اگر امکان دارد در برنامه تغذیه ای و ورزشی کمکم کنید .
تشکر

 

 

tarh987234598274

کاربرگرامی جناب آقای حسین.م

سلام و درود بیکران خداوند بزرگ و بلند مرتبه و رحمت و برکاتش به شما ….ابراهیمی عزیز،

این جانب با بیش از ۲۰۰ کیلو وزن با کانال جنابعالی آشنا شدم و با رعایت توصیه های شما (چهار کلید طلایی برای لاغری دائمی) در حدود ۲ ماه به وزن ۱۸۴ رسیده ام.

و هم اکنون بدون هیچ زحمت و دغدغه ای دستورات شما را ادامه میدهم و ادامه خواهم داد.به حول و قوه الهی و مشغول دعاگویی به شما و دیگران انسان دوستانی امثال شما هستم و آرزوی موفقیت برای شما در همه زمینه های زندگی را برای شما و همه عزیزانتان دارم. زنده و پایدار باشید.با تقدیم احترامات از صمیم قلب.حسین.م

 

 

tarh987234598274

عضو محترم خانم ساناز.ق

سلام وصبحتون به خیر
ازتون  سپاسگزارم  از وقتی چهارکلید طلایی رو تو زندگیم اجرایی کرده ام چیزی که سالها آرزویش رو داشتم و برای رسیدن بهش  دست به هرکاری می زدم از جمله عمل زیبایی اندام، امروز بهش رسیدم و وزنم طی این سه ماه بدون هیچ گرسنگی و فشاری ۸ کیلو کم شده است.

استفاده از دستورات غذایی توی گروهتون(کانال لاغری دائمی) هم باعث شد میوه و سبزیجاتی که از سبد غذاییمون حذف شده بود دو باره به سفرمون بیاد و من کمبود  هیچ ویتامینی هم نگرفتم.

خیلی  احساس  خوبی دارم  بعد از هربار رژیم سخت همیشه ریزش مو داشتم و دوباره وزنم برمیگشت به حالت قبل اما الان واقعا خیالم اسوده  است بازهم تشکر

 

 

tarh987234598274

نظر عضومحترم خانم  اصغر زاده:

سلام وخسته نباشیداقای ابراهیمی

من باچهارکلیدطلایی لاغری ۹ کیلو وزن کم کردم.

وزن اولیه من  ۵۹ کیلو وقدم ۱۶۰  بود.

الان نه کیلوکم کردم وشدم پنجاه کیلو.

همه میگن شدیدلاغرشدی مریض میشی زیادلاغرکردی اضافه وزن زیادی نداشتی این حرفامنودچارتردیدکرده من خودم ازاین وزن راضی هستم وهیچ ضعفی هم احساس نمیکنم چون طبق چهارکلیدلاغری پیش میرم کمکم کنیدکه دچاراشتباه نشم خواستم بپرسم که واقعازیادلاغرکردم باقد۱۶۰ ووزن پنجاه و سن ۲۲ چطوریه واقعازیادکم کردم؟

پاسخ مربی:
با سلام و عرض تبریک برای تلاش و قاطعیت تان. ملاک قضاوت در این خصوص شاخص توده بدنی یا بی ام آی می باشد. من آنرا در سایت تغذیه هوشمند قرار داده ام که خودتان میتوانید محاسبه کنید. لطفا به آنجا بروید و  درجه اضافه وزن خود را اندازه گیری نمائید.تلاش نکنید که کمتر از این خودتان را لاغر  بسازید. بطور کلی الان شاخص توده بدنی شما ۲۰می باشد که بهترین وضعیت وزن محسوب می شود. مجددا به شما تبریک میگویم که به وزن ایده التان دست یافتید.

 

tarh987234598274

شما نفر بعدی باشید که پیام تان

بذر امید و انگیزه را در دل دیگران می کارد.

…..

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!

پربازدیدترین ها
 • اندیشه به چند شکل تجلی میکند
 • اعتیادآور و بی فایده بودن محصولات ازجمله داروهای لاغری
 • سفر عید و جاذبه های گردشگری ایران
 • توصیه هایی سلامتی برای قلب نوروزی شما!
 • باورها و خرافات رایج در مورد احساس خستگی
 • تکنیک های میکاپ پایداردرمقابل تابش نورخورشید و حرارت شدید
 • هنر عذر خواهی کردن را بیاموزیم
 • چگونه مصرف قند و شکر را کنار بگذاریم؟
 • چگونه در تابستان زیباتر به نظر برسیم؟
 • چه چیزی جلوی رفتار جسورانه ما را میگیرد؟-بخش پنجم
 • ترس هایی که شادمانی و موفقیت شما را می دزدند!
 • خطر چربی احشایی و چاقی شکمی را جدی بگیرید!
 • نسخه نویسی خودسرانه برای مرگ
 • زندگی نامه ی شاملو،شاعر ارزنده ی ایرانی
 • دانلود کتاب مهارت های گفتگو برای همسران
 • پنکیک ترکیه ای صبحانه دلچسب برای مشکل پسندها
 • برای جلوگیری از لوس شدن کودکان در خانه ی پدربزرگ و مادربزرگ
 • رویای «رشد مجدد اعضای بدن انسان» در حال وقوع
 • علامت های کمبود آهن
 • زیبایی با ماسک های لب کلاژنی
 • علائم زخم معده و روش های درمان
 • زانوی پرانتزی و حرکات درمانی بدون جراحی!
 • خروجی آموزش و پرورش منطبق با نیازهای جامعه نیست
 • به چه دلیل الان میخواهم این خوراکی را بخورم؟
 • هیرسوتیسم یا پرمویی زنان را چگونه درمان کنیم؟
 • غذاهای صفر کالری برای درمان دیابت
 • درمان ترک خوردن لب ها در زمستان
 • آیا ازخودتان پرسیده اید که چرا بدن ذخیره گاه چربی هاست؟
 • پسته با مواد مغذی بیشماربرای سلامتی
 • نیروی صبر و شکیبایی را به کار اندازید!(۴)
 • محبوبترین ها
 • استفاده از گن هنگام ورزش
 • کلاس های آموزش عزت نفس برای دانش آموزان
 • عادت هایی که موجب چروکی و خرابی پوست تان می شود!
 • با مصرف میوه ها و سبزیجات متنوع سیستم ایمنی را شارژکنید
 • وقتی دانش آموزان مورد آزار روانی قرار میگیرند
 • عزت نفس ضعیف و خود ارزیابیهای منفی(۱۶)
 • پیشگیری و کنترل سرطان با شیوه های کاملاً معمولی
 • برنامه شماره ۶۹۲ گنج حضور
 • با ورزش نکردن حجم عضله تان کاهش میابد
 • بیوگرافی بانوی دونده و صاحب مدال ایرانی،لیلاابراهیمی.
 • مقدمات ساخت اولین کشور فضایی «آسگاردیا Asgardia»
 • آیات قرآن درباره ی حجاب
 • زندگینامه نظامی گنجوی
 • معالجه اضطراب اجتماعی و رابطه تفکر با احساس!(۱۱)
 • صرفا بخاطر این دلایل رابطه تان را ادامه ندهید
 • برترین قهرمانان و ورزشکاران ایرانی
 • ایمن کردن خانه در برابر سرماخوردگی
 • خطاهای آشکار و مخرب بانوان در رژیم غذایی
 • ده مشخصه والدین بزرگ در تربیت فرزند
 • رژیم غذایی ضدالتهاب را بشناسید!
 • زندگینامه رابعه بلخی ، عارفه و شاعر پارسی گو
 • نوشیدنی هایی که اثر دارو را از بین میبرند
 • تشخیص فساد تخم مرغ
 • تزیینات زیبای سبزه عید نوروز برای سال ۹۵
 • تعداد زیاد کودکان بی هویت در تهران
 • میزان مهربانی خود بسنجید
 • دسر متفاوت ولی پرانرژی قبرسی
 • چرا زوجین بهمدیگر میگویند و پنهان کاری میکنند؟
 • گیاه استویا جایگزین شکر و همیار لاغرکننده!
 • کمبود کلسیم منجر به درد عضلات می شود
 • تــمامی حقوق محفوظ و مربوط به پـرتال “ زیباخو ” میباشد کپی برداری از مطالب تنها با ذکر مـــنبع مــــجاز مــیباشد.

  طراحی سایت و سئو : پاناب