تبلیغ در زیباخو فرصت توسعه کسب و کار شما

تصویر سایت زیبا خو

تبلیغ در زیبا خو بعنوان یک فرصت توسعه کسب و کار شما، به روش‌های مختلفی صورت میگیرد که در چهار قالب کلی برای تبلیغ استفاده میکنیم:‌

۱) روش تبلیغ بنری

۲) روش تبلیغ متن

۳)روش تبلیغ  رپرتاژ آگهی

۴)روش تبلیغ فروشگاهی

که امیدواریم برای اطلاع رسانی محصولات و خدمات شما برای مشتریان و مخاطبان تان و توسعه کسب و کارتان انشاالله مفید واقع شود.

۱)تبلیغات بنری

تصویر ذاتاَ برانگیزنده است و احساس افراد را تحریک میکند. اگر تصاویر مناسب و با اصول هنری و حرفه ای طراحی بشوند، فرصت مغتنم و مناسبی برای جلب توجه مخاطبین شما خواهد بود.

از اینرو استفاده از اقلام بصری در کمپین‌های تبلیغاتی، حائز اهمیت بسیار است. با استفاده از یک بنر گرافیکی، مراجعین سایت زیبا خو با برند، محصول، یا خدمات شما در یک نگاه آشنا شده و برای خرید یا کسب اطلاعات بیشتر نسبت به آن از طریق لینک همان تصویر، به سیستم شما ملحق خواهند شد.

مدت زمان نمایش بنرهای ما یک ماه یا ۳۰ روز می باشدکه ۴۸ ساعت قبل از اتمام روز نمایش موضوع جهت تمدید یا تصمیم به لغو، موضوع اطلاع رسانی خواهد شد.

درصورت تمایل به تمدید برای ۳ ماه شما میتوانید از تخفیف ۳۰٪ ما برخوردار شوید.

 

۲)تبلیغات متنی

پیام های متنی نیز فرصت خوبی برای  جلب توجه موتورهای جستجو به عبارات کلیدی مطلوب شماست.

شما می‌توانید با ارسال عبارت کلیدی خدمات و کالای مورد نظرتان همراه با لینک مرتبط با آن، پیام بازرگانی خود را از طریق مجله زیبا خو به مخاطبین تان برسانید.مدت نمایش متن شما برای یک ماه می باشد که

در صورت تمدید به ۳ ماه از تخفیف ۳۰٪ برخوردار می شوید.

 

۳)روش تبلیغ  رپرتاژ آگهی

رپرتاژ آگهی یکی از اثرگذارترین روش پیام رسانی از خدمات و محصولات است که بدون ایجاد تحریک حسی مستقیم و فقط با اتکا به قابلیت های خدمت یا سروی و کالای شما، خواننده مقاله به آشنایی بیشتر و خرید آن اقدام میکند. این فرصت بسیار خوب برای صاحبان شرکت ها و استارت آپ هاست تا بتوانند به بهترین نحو قابلیت فنی و تخصصی خود را بدون تبلیغ مستقیم به مشتریان ارائه بدهند.

رپرتاژ اگهی شما در این سایت در بخش مربوطه ذخیره می شود و همچنین در صورت ارتباط با هریک از موضوعات سایت در آن بخش ها نیز منعکس خواهد شد. مثلا اگر شما خدمات تان مربوط به حوزه سلامت باشد رپرتاژ شما در بخش های بهداشت و سلامت، ورزش و تندرستی و تغذیه و رژیم نمایش داده می شود.

برای نمایش سه ماه پیوسته تخفیف ۳۰% شامل حال شما می شود

 

۴)روش تبلیغ فروشگاهی

تبلیغ در سیستم فروشگاهی، ابداعی و اختصاصی سایت زیباخو می باشد که تصویر کالای شما مستقیماً به فروشگاه سایت تان بک لینک میخورد و خریدار اقدام به خرید می نماید. و البته در سایت ما بعنوان یک محصول معرفی کامل و اولیه از آن بعمل می آید.

برای نمایش سه ماه پیوسته تخفیف ۳۰% شامل حال شما می شود

 

 

 

توجه:

از آنجائیکه تعداد بنرهای نمایش ما فعلا محدودیت دارد، در صورت تکمیل بودن هرکدام از جایگاههای ما، شما میتوانید برای ماه بعد آنرا رزرو نمائید.

و به این خاطر میتوانید از ۵٪ تخفیف نیز برخوردار شوید. مبلغ رزرو حداقل ۵۰٪ کل تعرفه می باشد.

 

تعرفه‌های تبلیغ

 

مکان نمایش

  سایز(پیکسل)

    تعرفه(تومان)

هدر ۶۰  در ۴۶۸ پیکسل ۴۰۰٫۰۰۰
سایدبار چپ     ۱۲۰در۲۴۰ پیکسل ۳۰۰٫۰۰۰
بالای محبوب ترین ها ۸۰  در ۲۵۷ پیکسل ۲۰۰٫۰۰۰
بالای پربازدیدترین ها ۸۰  در ۲۵۷  پیکسل ۲۰۰٫۰۰۰
متنی ۲۰ حرفی ۵۰٫۰۰۰
رپرتاژ یک صفحه با ۴ بک لینگ ۴۰۰٫۰۰۰
فروشگاه یک صفحه با بک لینگ به فروشگاه شما ۵۰۰٫۰۰۰

 

به منظور هماهنگی جهت سفارش تبلیغ براساس تعرفه اعلام شده میتوانید از روش های زیر با ما در تماس باشید:

پیامک به شماره تلفن  ۰۹۱۲۳۲۴۹۵۶۷

گفتگو از طریق تلگرام زیبا خو 

ارسال پیام به ایمیل  ebrahimi46234@yahoo.com

bahman در ۱۹ اسفند ۱۳۹۴