تولد نوزاد در آمبولانس‌؛این یکصدمی بود!

mage48723568236458724754002

تولد یکصدمین نوزاد در آمبولانس‌های ۱۱۵ مشهد

بر اساس اعلام مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نوزاد دختری در دستان پرسنل فوریت های پزشکی این مرکز متولد شد.

به گزارش ایلنا، بر اساس این گزارش، در ساعت ۱۰ و ۲۲ دقیقه صبح  روز ۷ بهمن ماه سالجاری و بدنبال درخواست کمک به بیمار زایمانی در حاشیه شهر مشهد یک دستگاه امبولانس به همراه دو نفر  پرسنل فوریت های پزشکی عازم محل شدند.

تکنسین های اورژانس ۱۱۵ در زمان حضور بر بالین مدد جو با بیماری مواجه شدند که در مراحل آخر پروسه زایمانی قرار داشت. لذا با رعایت نکات ایمنی مادر باردار به داخل آمبولانس انتقال یافته و با حمایت های جسمی ، روانی و درمانی در تولد نوزاد تسهیلات لازم را مهیا کرده و پس از تولد نسبت به انتقال مادر و نوزاد به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد اقدام کردند.

child30489769459879871201256

مگه میشه!

طاهرزاده مسئول روابط عمومی و کارشناس مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از سلامتی کامل مادر و نوزاد خبر داد و گفت: با تولد این نوزاد تعداد زایمان های انجام شده در آمبولانس های اورژانس ۱۱۵ مشهد مقدس از ابتدای سال جاری تاکنون به ۱۰۰ مورد رسید.

وی ضمن قدردانی از آقایان دادفر و زنگنه تکنسین های آمبولانس اعزامی اورژانس ۱۱۵ مشهد گفت: تمامی کارکنان فوریت‌های پزشکی دوره‌های مراقبت‌های زایمانی را در زمان آموزش ضمن خدمت طی می کنند.

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!