کیف پول گم شده بعد از ۷۱ سال پیدا شد

mage4237658274870010

آخه مگه میشه!کیف گمشده یک زن۷۱سال بعد پیدا شد

ماجرا از این قرار بود که مجری یک برنامه تلویزیونی کیف خانم کلر‌مکناش را زیر پارکت‌های خانه‌اش یافت.

زن ۸۶ ساله وقتی با تلفن به وی خبر دادند که کیف پولش پیدا شده است هرگز فکر نمی‌کرد که منظور آنها کیفی است که او ۷۱سال پیش آن‌را گم کرده بود.

ماجرا از این قرار بود که مجری یک برنامه تلویزیونی کیف خانم کلر‌مکناش را زیر پارکت‌های خانه‌اش یافت.

وی پس از اینکه کیف به دستش رسید، گفت: دیدن هر یک از آن عکس‌ها و حتی پول‌های قدیمی یک دنیا خاطره را برایم زنده کرد.

بازهم کیف پول گمشده
هموطن: پس از۶۰ سال، اعضای یک خانواده به این فکر افتادند که کیف پول گمشده عمه مرحوم‌شان را پیدا کنند. این زن ۶۰ سال پیش کیف پول خود را که از پوست سوسمار ساخته شده بود در دانشگاه گم کرد…

هموطن: پس از۶۰ سال، اعضای یک خانواده به این فکر افتادند که کیف پول گمشده عمه مرحوم‌شان را پیدا کنند. این زن ۶۰ سال پیش کیف پول خود را که از پوست سوسمار ساخته شده بود در دانشگاه گم کرد و از آن پس هیچگاه سراغش را نگرفت. البته این زن ماجرا را به عنوان یک داستان برای فرزندان برادرش تعریف کرده بود و آنها امیدوار بودند روزی بتوانند این کیف را پیدا کنند.

این موضوع تقریبا به دست فراموشی سپرده شده بود که ۳ سال پس از فوت این زن از طرف دانشگاهی که او در آن تحصیل می‌کرد با منزل اقوام وی تماس گرفته شد. در این تماس مدیر دانشگاه مدعی شد کارگرانی که در حال انجام‌عملیات عمرانی در دانشگاه بوده‌اند کیف پولی را پیدا کرده‌اند که نام و مشخصات زنی در آن است که احتمالا نباید در قید حیات باشد. بنابراین خانواده این زن توانستند کیف پول گمشده او را به خانه‌اش بازگردانند.

همشهری آنلاین

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!