کوچک سازی معده اما بدون تیغ جراحی!

آیا می دانید که می توانید بدون جراحی کردن معده آنرا کوچک بسازید؟

آیا می دانید این کوچک سازی معده بدون هرگونه گرسنگی انجام می شود؟

هیچ تیغ جراحی نمی خواهد؟

به بیهوشی نیازی نیست؟

حتی به خوردن یک حبه قرص نیاز ندارید؟

اصلاً نیازنیست که در بیمارستانی بستری شوید و هزینه مستقیم و غیر مستقیم سنگینی را به اقتصاد خودتان و خانواده تحمیل کنید؟

این یک ادعا نیست، بلکه اسرار بدن خود شماست.

شما با تغذیه به شیوه خاص میتوانید ضمن اینکه  همه غذاهای لذیذ و محبوب تان می خورید، هیچ رژیمی را نمی گیرید و هیچ گونه گرسنگی به خودتان نمی دهید، میتوانید حجم معده خود را کوچک بسازید.

با اجرای تکنیک های لاغری دائمی این سایت حداکثر طی ۴۰ روز، حجم معده خود را حتی اگر ۱۰ برابر اندازه طبیعی و اولیه خودش هم شده باشد، به حجم اولیه اش برگردانید! یعنی به اندازه یک مشت پر!

وقتی معده شما کوچک شد، اگر بخواهید هم نمی توانید پرخوری کنید!

وقتی معده شما کوچک شد، قطعاً بدن تان هم کوچک خواهد شد!

وقتی معده شما کوچک شد، شکم شما، باسن های شما هم به حد طبیعی خودش برمی گردد!

وقتی معده شما کوچک شد، سبکی و رهایی وصف نشدنی بدست می آورید، احساس آزادی میکنید، اعتماد به نفس تان شکوفه می دهد و برای تغییر سایر جنبه هی زندگی تان دست به کار می شوید.

برای کوچک سازی معده به روش غیر جراحی ما دو مدل را هم زمان استفاده می کنیم تا هم تغییر جسمی در معده را بوجود آوریم و همچنین تغییرات روحیه و تمایلات ذهنی را برای پرخوری کردن مهار بزنیم.

یعنی نخست با اجرای تکنیک های لاغری دائمی بتدریج روش تغذیه شما از پرخوری کردن و انباشتن بیش از حد معده به تغذیه طبیعی تغییر می یابد

و سپس با تکنیک های کنترل ذهنی و روانشناسی جلوی هوس ها و تمایلات غریزی به خوردن بی حساب و کتاب گرفته می شود.

در این برنامه برخی از تکنیک های کنترل هوس بقدری نیرومند هستند که فقط در یک جلسه می توانید برای تمام عمرتان از هوس و میل به خوردن هرنوع خوراکی  که تصمیم داشتید، رهایی پیدا کنید!

یعین چنان صاحب قدرت اراده آهنینی می شوید، که اکنون برایتان قابل تصور نیز نیست،و نخواهد بود!

پس چنانچه  احساس میکنید اعتماد به نفس تان هم اکنون آنقدر سست و ضعیف است که در مقابل وسوسه خوراکی های معمولی قادر به چند لحظه مقاومت نیستید، یقین بدانید با اجرای اصول و تکنیک های مورد توصیه، قدرت اراده شما بین دوستان، اقوام و همکاران تان ضرب المثل خواهد شد!!

کوچک شدن معده شما در این شیوه دائمی می باشد و تضمین قدرتمند و ۱۰۰%  بر این ادعا داریم که حتی فکر برگشت به عادت های کهنه و مضر نیز به ذهن تان خطور نخواهد کرد:

چون بعد از کوچک شدن معده بصورت طبیعی طی ۴۰ روز آینده، اگر چنانچه روزی فیلتان یاد هندوستان کرد، یعنی خواستید تعمداً پرخوری کنید و معده خود را انبار سازید، درست آنطور که اکنون دچارش هستید، قطعاً و یقیناً با درد و ناراحتی معده و گوارش روبرو خواهید شد که هیچ انسان عاقلی خود را تعمداً گرفتار دردسر و رنج و عذاب و دکتر و دارو نمی سازد!!

شاید شما نیز مثل هزاران نفر هموطنی که به بالن های آب ساخت چین بیشتر اعتماد دارند تا به قدرت بی مثال خالق متعال،تمایل داشته باشید بالن معده بگذارید، آیا بهتر نیست اندکی در این خصوص فکر کنید؟ آیا بهتر نیست قبل از به خطر انداختن جان و مال خودتان، این ادعا را آزمایش کنید؟

اگر شما خواننده این سطور جزو کسانی هستید که قصد گذاشتن بالن معده، جراحی اسلیو معده و امثال اینها را دارید، توصیه میکنم، فقط یک ماه به خودتان وقت بدهید و شانس خود را برای آخرین بار امتحان کنید، اما نه از روی بهانه جویی، بلکه بطور واقعی و حقیقی!

یقین بدانید بعد از یک ماه چیزی را که از دست خواهید داد فقط و فقط اضافه وزن تان، سایز شکم و معده تان خواهد بود و بس!!

بهمن ابراهیمی

منبع: سامانه تغذیه هوشمند

چهار کلید طلایی لاغری دائمی بدون رژیم و گرسنگی

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!