نکته های پوشیدن شلوار لی مناسب برای خانمهای چاق

 

اگر شما هیکلی استخوانی و لاغر ندارید غصه نخورید ! شما هم میتوانید جین های تنگ و لوله تفنگی و شلوار های لی چسبان بپوشید با ما در ایران ناز همراه باشید تا با نکته های انتخاب جین مناسب با اندام چاق آشنا شوید. اما باید بدانید که بانوان چاق هم در لباس‌های تنگ و اندامی، جذابیت خاصی به دست می‌آورند. تنها لازم است که شما یک جین مناسب بااندام خودتان را انتخاب کنید، سپس سعی کنید آن را با استفاده از لباس‌ها یا ترفندهایی جذاب‌تر کنید. همراه بنیتا باشید تا در ادامه نکاتی در مورد انتخاب جین و همچنین استایل هایی برای زیبا دیده شدن را مشاهده کنید.

 

جین سنگ‌ شور و تیره انتخاب کنید

 از پیشنهادهای خوبی که به شما می‌توانیم بدهیم، شلوارهای برند NYDJ است که نمونه‌ای از استایل آن را در تصویر بالا هم مشاهده می‌کنید. این برند انواع شلوارهای اندامی برای بانوان چاق را تولید کرده است. حتماً اگر با ما همراه بوده باشید می‌دانید که رنگ تیره برآمدگی‌های بدن شما را می‌پوشاند، و شما را لاغرتر نشان می‌دهد این در حالی است که لباس‌های سفید و روشن شما را همیشه چاق و بزرگ‌تر نشان خواهد داد.

جین تیره سنگ‌شور که دارای تنوع زیادی هستند، می‌توانند با انواع لباس‌های کلاسیک و قدیمی برای مراسم‌های مختلفی به‌خوبی ترکیب شوند. یا اگر رنگ سیاه را دوست دارید می‌توانید از شلوار جین مشکلی استفاده کنید و از کمد لباس خودتان لباس تیره دیگری را با آن همراه کنید، همانند ببر سیاه.

اینکه به شما توصیه می‌کنیم جین‌های تیره انتخاب کنید به این معنی نیست که شما نمی‌توانید از شلوارهای رنگی استفاده کنید. بلکه شما می‌توانید از شلوارهای تک‌رنگ و فانتزی تیره هم استفاده کنید، اما سعی کنید از شلوارهای روشن بپرهیزید، این رنگ به‌هیچ‌وجه دوست مناسبی برای شما نیست، همچنین قیمت این شلوارها معمولاً گران‌تر نیز هستند. رنگ‌هایی همانند کبود، سبز تیره، خاکستری تیره می‌تواند به شما در اینکه بیشتر لاغر دیده شود کمک فراوانی کنند.

لباس‌ های هم اندازه خودتان را خرید کنید

اگر شما کسی هستید که اندامی چاق‌تر دارید باید وقت بیشتری برای انتخاب جین مناسب اندام خودتان هم صرف کنید، لازم نیست جین‌های کوچک‌تر از خودتان را به‌زور به تن کنید. به شما توصیه می‌کنیم، اگر برای خرید وارد مغازه جین شدید، به‌اندازه کافی زمان برای انتخاب جینی که برای اندام شما مناسب باشد، صرف کنید. جینی که شما در مغازه به دنبال آن باشید، باید به کمر و باسن شما چسبیده باشد، همچنین زمانی که می‌نشینید و بلند می‌شوید نباید احساس تنگی به شما دست بدهد.

اگر جین شما تنگ باشد همانند کوسه سفالی دیده خواهید شد. جین باید به‌صورت روان و لخت به روی پاهای شما ایستاده باشد، بدون اینکه به روی پاهای شما و پشت ران‌هایتان توده‌های گوشتی ایجاد کند. جینی که برای شما مناسب باشد پاهای شما را همانند کسانی که اندامی لاغر دارند، بلندتر نشان خواهد داد، بنابراین حالا که از اهمیت جین مناسب آگاه شدید، وقت بیشتری برای پیدا کردن شلوار چسبان برای خودتان در نظر بگیرید.

اگر شما شکم دارید، شاید دوست دارید که شلوار را به بالای ناف خودتان بکشید و کمی از شکم را پنهان کنید، اما سعی کنید از این کار اجتناب کنید و انواع مختلف جین‌ها را امتحان کنید تا استایل موردعلاقه خودتان را پیدا کنید. از هر دو حالت فاق بلند و همچنین فاق کوتاه اجتناب کنید که هر یک مشکلات مخصوص به خودشان رادارند. هنگامی‌که شلواری را می‌پوشید، آن را در اتاق پرو تست کنید، بنشینید و بلند شوید مطمئن شوید که شما را اذیت نخواهد کرد، برخی از جین‌ها شما را از حرکت کردن هم می‌توانند بازدارند.

اگر در اتاق پرو هنوز احساس ناراحتی می‌کنید بدانید که باید به دنبال جین دیگر بروید و گذشت زمان نمی‌تواند مشکل شما را حل کند. اگر توانستید جینی که به‌اندازه شما متناسب است و همچنین شما را زمانی که آن را به تن دارید اذیت نمی‌کنید و راحت می‌توانید حرکت کنید، اغلب ممکن است اندازه لنگ جین انتخاب‌شده، برای شما بلند باشد، نگران نباشید. این مشکل را می‌توان با استفاده از خیاط و تا زدن به داخل و یا بیرون به‌راحتی حل کرد.

جین‌ های کشی بخرید

شلوارهای اندامی که به‌اندازه کافی در بافت و الیاف خودشان از spandex استفاده‌شده باشد می‌توانند حالت کشی داشته باشند، می‌توانند به اندام بانوانی که سایز اندامی بزرگ‌تری دارند، کاملاً اندامی دیده شوند. جین‌های کشی باکیفیت بالا می‌تواند به کسانی که آن‌ها را به تن دارند برخلاف سایر جین‌ها، احساس راحتی درحرکت، نرمی، راحتی در نشستن و بر خواستن بدهد.

این ویژگی‌ها باعث شده است که این نوع از شلوارها بیش از موارد دیگر توسط بانوان چاق موردتوجه قرار گیرد. بیشتر برندهای لباس و تولیدکننده جین کوشیده‌اند که شلوارهایی کشی متناسب بااندام بانوان و اندازه‌های متفاوت تهیه کنند. ازجمله این برندها به برند Suki Style می‌توانیم اشاره‌کنیم. چه مقدار کشی بودن برای شلوار بانوان مناسب است؟ اندازه این مقدار به شما ربط دارد می‌تواند از ?% شروع شود. زیاد از حد بودن کش می‌تواند شلوار را لخت نشان دهد و کمتر بودن آن همان کار که شلوارهای جین عادی می‌کنند را انجام می‌دهد.

لباس بالا تنه خودتان را به‌ درستی انتخاب کنید

اکثر مردم، به‌جز عده‌ای از مدل‌های مشهور، زمانی که شلوارهای جین به تن می‌کنند شبیه مافین می‌شوند (گوشت‌های پهلو آن‌ها از شلوار بیرون می‌زند،. پس‌ازاینکه مافینی می‌شوید نگران نباشید. اگر شما چاق هستید باید بدانید که به همراه شلوار تنگ، یک تاپ بلند، بولیز چین‌دار، بافت‌های رها و شل به‌طورکلی لباسی که به روی کمر جین شما بیاید و گوشت‌های بیرون زده را بپوشاند. پوشیدن لباسی خوب در بالاتنه می‌تواند به شما کند که نگاه‌ها از جین و شاید چاقی پاهای شما به سمت لاغری بالاتنه منحرف شود.

با این ترفندها می‌توانید خودتان را لاغرتر از همیشه نشان دهید. تأکید می‌کنیم که باید لباسی انتخاب کنید که بلند باشد، از لباسی که تا ناف شما یا کوتاه باشد بپرهیزید. در اینجا به شما چند مورد از راهکارهای که می‌توانید یاد بگیرید تا لباس بالاتنه مناسب‌تری انتخاب کنید را می‌گوییم:

برای اینکه کمر خودتان را لاغر و ساعت شنی مانند نشان دهید می‌توانید، از یک کمربند رنگی استفاده کنید و آن را محکم سفت کنید که بتواند شما را به حالتی که دوست دارید نشان دهد.

می‌توانید از پیراهن‌های دکمه‌دار استفاده کنید، پیراهن‌های گشادی که از بالا به پایین روی بدن شما آزاد می‌ایستند، برای اینکه جذابیت بیشتری داشته باشد می‌توانید یک ژاکت هم به شانه خودتان بی اندازید. همچنین برای افرایش زیبایی بصری می‌توانید از گردنید ها استفاده کنید. این لباس دقیقاً لباس محل کار شما است.

کمی بیشتر از مورد بالا می‌توانید زیاده‌روی کنید و از ژاکت ورزشی استفاده کنید، که تعادل را در پایین و بالاتنه خودتان بتوانید مراعات کنید. برای اینکه مقداری زنانگی را افزایش دهید می‌توانید از اکسسوری هایی نظیر گردنبند، کفش‌های پاشنه‌بلند هم استفاده کنید تا به‌جای مبهم و آشفته بودن، شیک به نظر برسید.بالاتنه خودتان را می‌توانید با استفاده از پیراهن‌های کمر باریک نشان دهید.

یک ژاکت همراه جین خودتان به تن کنید

اگر می‌خواهید با دوستان خودتان بیرون بروید، یا برای اینکه فرزند خودتان را از مدرسه بردارید بهتر است که یک ژاکت به همراه جین تیره خودتان داشته باشید. می‌توانید از یک جین روشن‌تر و همچنین سنگ‌شور شده بیشتری نسبت به جین خودتان استفاده کنید. می‌توانید از یک جین آبی روشن به همراه شلوار جین تیره خودتان همانند عکسی که در بالا نشان داده‌شده است استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید از یک روسری رنگی در کنار ژاکت خودتان استفاده کنید تا ذهن‌ها را از شلوار و بدن چاق خودتان منحرف کنید. این راهکار مخصوص بانوانی است که اندامی منحنی شکل دارند و دوست دارند که لباس‌های تنگ به تن کنند. این روش می‌تواند شما را شیک‌تر و جذاب‌تر نشان دهد.

کت چرمی سیاه به همراه شلوار لاغر مشکی بپوشید

ترکیب شلوار جین مشکی به همراه کت چرمی سیاه می‌تواند یکی از پیشرفته‌ترین و پیچیده‌ترین استایل هایی باشد که شما می‌توانید در مراسم‌های خاص، شرکت و جمع دوستانه به تن داشته باشید. قبل از اینکه کت چرمی خودتان را به تن کنید مطمئن شوید که این کت می‌تواند شما را شیک جلوه دهد همچنین باید به لایه‌های زیری و لباس‌های بعدی خودتان علاوه بر جین تیره هم‌فکر کنید. کت چرمی می‌تواند شما را در لبه اعتمادبه‌نفس پیش ببرد، اگر خوب دیده شوید اعتمادبه‌نفس خواهید داشت در غیر این صورت شما از اینکه کت چرمی ‌پوشیده‌اید پشیمان خواهید شد. سعی کنید کتی را که انتخاب می‌کنید بلند باشد و تا پشت ران شما را پوشش دهد و همچنین دقت کنید که بتواند برخی از برآمدگی‌های بدن شما را هم بگیرد.

ترکیب جین – جین درست کنید

 

زنانی که اندام بزرگ‌تری دارند هم می‌توانند از این استایل پیروی کنند. آن‌ها می‌توانند از سرتاپای خودشان را بالباس‌های جین بپوشانند، به‌شرط اینکه نکاتی را همانند سایر افراد رعایت کنند. ازجمله اینکه باید رنگ لباس‌ها، و جین‌هایی که کنار هم پوشیده شده است کاملاً متفاوت و شستشوهای متفاوتی داشته باشند. همیشه توصیه‌شده است در ترکیب تماماً جین، جین تیره‌تر پایین‌تنه را پوشش دهد. در خرید کردن پیراهن‌های جین دقت کنید که انحناهای بدن شما را پوشش دهد، یعنی به اندام شما بنشین، تا همانند یک جعبه جین از سرتاپا راسته نپوشیده باشید. می‌توانید از پیراهن جین روشن خودتان به همراه شلوار جین تیره و مشکی استفاده کنید، حتی می‌توانید الگوهایی به لباس بالاتنه خودتان اضافه کنید تا نگاه‌ها را از پایین‌تنه خودتان منحرف کنید.

کفش مناسبی به همراه شلوار جین اندامی بپوشید

 

 

شلوارهای جین لباس‌های مناسبی هستند که می‌توانید پاهای خودتان را بلندتر از همیشه نشان دهید. می‌توانید علاوه بر شلوار جین تنگ، اندامی از کفش‌های پاشنه‌دار هم استفاده کنید که این ترکیب و هدف شما بیش از همیشه عملی‌تر شود. درست است که شما با کفش‌های پاشنه‌بلند در این استایل زیباتر دیده می‌شوید، اما فراموش نکنید که می‌توانید از کفش‌های صاف هم بر اساس استایلی که دوست دارید استفاده کنید. معمولاً رنگ‌های سیاه، خاکستری و کاربنی می‌توانند برای این نوع لباس‌ها ترکیبی خوب باشند. هر نوع کفشی که دوست دارید انتخاب کنید ولی دقت داشته باشید که کفش‌ها هم همانند شلوار شما باید کشیده باشند.

منبع:ایران ناز

مطلبی مفید برای کوتاه قدها

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!