مراسم ازدواج باشکوه وارث سنگ های جواهری سواروفسکی

ویکتوریا سواروفسکی وارث امپراطوری عظیم سنگ های جواهری سواروفسکی است ، بنابراین طبیعی است که عروسی وی از جمله لباس عروسش بسیار پر زرق و برق باشد!

وی ویکتوریا 23 ساله که در استرالیا خواننده مشهوری نیز محسوب می شود با نامزد سرمایه گذار خود ورنر مورز که تصور می شود در دهه 40 سالگی خود به سر می برد در طول یک مراسم مجلل سه روزه در تریست – ایتالیا ازدواج کرد.

 

مراسم ازدواج باشکوه وارث سنگ های جواهری سواروفسکی

لباس عروس تماشایی با 500،000 سنگ کریستالی سواروفسکی

وارث سنگ های کریستالی سواروفسکی برای مراسم خود یک دست لباس عروس 46 کیلوگرمی به تن داشت که خودش با کمک طراحی از دوبی به نام مایکل سینکو آن را طراحی کرده بود. از جمله مشتری های معروف این طراح می توان بیانسه ، جنیفر لوپز ، ریحانا و لیدی گاگا را نام برد.

گفته می شود این لباس بیش از 700،000 پوند قیمت داشته و مزین به 500،000 سنگ کریستالیسواروفسکی ، گل های برش لیزری و تزئینات دیگر است.

مراسم ازدواج باشکوه وارث سنگ های جواهری سواروفسکی

دنباله بسیار بلند و هشت متری لباس عروس

لباس عروس گیپور و تور ویکتوریا سواروفسکی با یک تور و دنباله هشت متری و همچنین کفش هایپاشنه دار برند جیمی چو کامل شده است.این زوج در سال 2010 با یکدیگر آشنا شدند و  مراسم ازدواج خود را در برابر250 مهمان از نزدیکترین اقوام و دوستانشان در کلیسای جامع سن جیوستو برگزار کرده و جشن عروسی خود را تا سه روز ادامه دادند و عروس نیز طبق آن سه دست لباس متفاوت پوشید.

 

مراسم ازدواج باشکوه وارث سنگ های جواهری سواروفسکی

کفش عروس از طراحی های جیمی چو

آنها مراسم خود را با یک مراسم شام خوش آمدگویی به صرف پاستا در منطقه گردشگری و اسپا فالیسیا برگزار کرده و در روز آخر نیز میزبان یک مهمانی خداحافظی به صرف صبحانه بودند.

ویکتوریا در اینسبروک، استرالیا به دنیا آمده و معروف است که آهنگ فیلم “سرگذشت نارنیا: سفر کشتیسپیده پیما” را خوانده است.وی توسط پدرش پائول سواروفسکی تا محراب کلیسا هدایت شد ، وی کسی است که اکنون کمپانی سنگ های جواهری سواروفسکی را به همراه صدها تن از اقوام شان اداره می کند.

مراسم ازدواج باشکوه وارث سنگ های جواهری سواروفسکی

دکوراسیون محل عروسی نیز با هزاران کریستال سواروفسکی توسط طراح مراسم سابین کانیگسبرگر دکور شده بود این زوج که در ماه مه گذشته نامزد شده بودند، یک کیک عروسی پنج طبقه برای مراسم خود داشته و از آتش بازی جذاب و دیدنی نیز برای جشن خود استفاده کرده بودند.

منبع:گروه مد و لباس پرشین وی

ریحانا در صنعت جواهر سازی!

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!