لوییس ویتون (Louis Vuitton)برند فرانسوی تولید کننده اجناس لوکس

mod-98729487596869854

لوییس ویتون (Louis Vuitton)، نام برندی فرانسوی بوده که تولید کننده اجناس لوکس و گران قیمت می باشد. لوییس ویتون موسس این شرکت در چهارم اگوست ۱۸۲۱ در فرانسه به دنیا آمده و در سال ۱۸۳۵ به قصد گسترش کار خود در پاریس زدگاه خود را ترک نمود.
لوییس در پاریس شانس خود را امتحان کرده و به عنوان شاگردی که وسایل مشتری های خیلی پولدار عازم سفر را بسته بندی می کرد، مشغول به کار شد. کم کم کارش بالا گرفت و به دربار پادشاه آن زمان که ناپلئون سوم بوده، راه پیدا کرد. این موفقیت به لویی کمک کرد تا تجربیات ارزشمندی پیدا کند و دانشش رو درباره یک چمدان مسافرتی خوب گسترش دهد از آن زمان کار طراحی کیف و چمدان برای طبقه اشراف را شروع نمود.
وی در سال ۱۸۵۴ خانه مد لویی ویتون را بنا نهاد و تا زمان مرگش در ۱۸۹۲ توانست کارهای مقبولی ارائه دهد و خود را در میان رقبای فرانسوی مطرح سازد. پس از مرگ وی شرکتش به صورت سهامی درآمد و امروزه کمپانی (LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy به صورت یکی از غولهای صنعت مد درآمده است.
برنارد آرنو، رییس و مدیر ارشد اجرایی شرکت LVMH، هم اکنون با ثروت ۵/۱۶ میلیارد دلار، ثروتمندترین فرد فرانسه و پانزدهمین فرد ثروتمند دنیا می‌باشد. شرکت LVMH مالک سهام عمده بسیاری از برندهای معروف مثل لویی وویتون، دیور و فندی است. مجله تایمز در سال ۲۰۰۷ برنارد آرنو را به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد تاثیرگذار دنیا معرفی کرد.
اعتقاد وی بر این است که شرکت برای افزایش انرژی خلاقانه، باید مدیرانی با عشق و علاقه به هنرمندان داشته باشند و به این شکل می‌توانند هنرمندانشان را درک کنند.
آرنو که در میان مدیران ارشد اجرایی پیشتاز در جهان، فردی منحصر به فرد است، همواره این توانایی را داشته که بین جنبه‌های مالی و خلاقانه کسب و کار ارتباطی مناسب برقرار کند. او گرچه هیچ وقت به محدود کردن نوآوری طراحانش اعتقاد نداشته، اما همواره بر انضباط مالی در خرید، بازاریابی و فروش محصولات شرکتش تاکید کرده است.
محصولات زنانه این برند به گروه‌های زیر تقسیم می‌شوند: کیف دستی، وسایل مسافرتی، کیف پول ، کمربند، روسری، زیورآلات، جواهرات، عینک، کتاب، نوشت‌افزار، کفش، ساعت و لباس. محصولات مردانه نیز علاوه بر موارد فوق شامل کراوات نیز می‌گردد.
سایت زر در بخش برندهای طلا و جواهر خود به معرفی برخی از برترین محصولات این برند برتر سوئیسی نموده است.

– محصولات شرکت لوییس ویتون (Louis Vuitton):

مدل های انگشتر کمپانی لوئیس ویتون (Louis Vuitton)
مدل های جاسوئیچی و آویز موبایل کمپانی لوئیس ویتون (Louis Vuitton)
مدل های آویز کمپانی لوئیس ویتون (Louis Vuitton)
مدل های گوشواره کمپانی لوئیس ویتون (Louis Vuitton)
مدل های گردنبند کمپانی لوئیس ویتون (Louis Vuitton)
مدل های دستبند کمپانی لوئیس ویتون (Louis Vuitton)

منبع:‌سایت زر

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!