ریحانا در صنعت جواهر سازی!

ریحانا در صنعت جواهر سازی!

 

ریحانا خوانند ,بازیگر و طراح لباس در آمریکا می باشد آلبوم های زیادی راروانه بازار کرده است که مورد پسند طرفدارانش قرار گرفته است او به شغل جواهر سازی علاقه فراوانی داشت تصمیم گرفته است به صنعت جواهر سازی راه بیاندازد و بتواند با این کار مدل جواهرهایی را که در شرکت خود دارد به بازار عرضه نماید او بسیار از این کار سود خواهد برد . او با شرکت های مشهوری چون پوما همکاری کرده است اما فعالیت های او به همین جا ختم نمی شود. او به تازگی تغییر مسیر داده و اولین کلکسیون جواهرات خود را روانه بازار کرده است. او این بار دست به همکاری با شوپارد، شرکت سوئیسی سازنده ساعت، جواهرات و لوازم جانبی لوکس، زده است.

ریحانا در صنعت جواهر سازی!

 

 

 

 

 

ریحانا در صنعت جواهر سازی!

 

ریحانا می گوید: «من همیشه عاشق برند شوپارد بودم، به همین دلیل همکاری با آنها هنوز برایم یک رویاست. من مطمئنم که این پروژه به خوبی پیش خواهد رفت و من چیزهای زیادی از آن یاد خواهم گرفت. دوست دارم که مردم هر چه زودتر محصولات جدید ما را مشاهده کنند.»

 

ریحانا در صنعت جواهر سازی!

 

 

اولین کلکسیون این برند با اشکال هندسی و به سبک مینیمالیست طراحی شده است. طلای استفاده شده در آن نیز طلای ۱۸ عیار و به رنگ رز گلد و سبز است.

 

 

ریحانا در صنعت جواهر سازی!

دومین کلکسیون که نمونه ای از آن را در گوش های ریحانا در مراسم گرمی اوارد دیدیم، نیز بسیار شیک و مجلل است. مدیر این برند می گوید: «من و ریحانا همکاری خوبی را آغاز کرده ایم. ریحانا نه تنها انرژی زیادی دارد بلکه بسیار هم خلاق و قدرتمند است و به تمام جزییات توجه دارد. با سبک منحصر بفرد او، مردم دید دیگری نسبت به جواهرات پیدا خواهند کرد.»

منبع:برترین ها

بهترین های برندهای کتانی و اسنیکر درجهان

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!