روانشناسی رنگ لاک ها

لاک زدن یکی از کارهایی است که به زیبایی بیشترخانم ها کمک می کند و همین رنگ آمیزی ساده می تواند روحیه ی شما را تغییر دهد. هر فردی اولویت های خاصی برای انتخاب رنگ لاک خود دارد برخی همیشه رنگ های تیره را می پسندند و برخی رنگ های ملایم را ترجیح می دهند.

در این مطلب به اجمال روانشناسی هر رنگی برای شما بیان می شود:

 

فرنچ کردن: با کلاس و حرفه ای! شما شخصیت تعریف شده ای دارید و به موفقیت علاقه مندید. اعتماد به نفس بالا داره و از زیبایی خود لذت می برید.

قرمز: اعتماد به نفس! این رنگ کلاسیک هیچ گاه زیبایی خود را از دست نخواهد دارد. هنگامی که این رنگ را انتخاب می کنید قطعا احساس بالایی دارید و دنبال ایجاد یک جذابیت زنانه هستید.

زرد: شاد! زرد اولین رنگی است که نظر را به خود جلب می کند بنابراین زمانی که شاد و پرانرژی هستید این رنگ را انتخاب می کنید و هیچ چیز نمی تواند جلودار شما باشد.

سیاه: قدرتمند! هیچ گاه حوصله این را ندارد که بحثی را با شما شروع کند. این مانعی و دیواری که دور خود ساخته اید می تواند برای شما آرامش به دنبال آورد.

 

 

سبز: خیر و نیکی! اگر از علاقه مندان این رنگ هستید قطعا هیچ گاه از کمک کردن به دیگران و توصیه و نصیحت به آنها خسته نمی شودی. شما شخصیت امن و آرامی دارید.

نارنجی: اجتماعی! شما یک پروانه اجتماعی هستید و دوست دارید اغلب دور و برتان شلوغ باشد.

آبی: قابل اعتماد! این رنگ با عمق و ثبات در ارتباط است. نسخه ی محبوب لاک آبی ، لاجوردی است که مانند اقیانوس های گرمسیری عمیق و آرام می شوید.

صورتی: رمانتیک! شما قلب خود را در دستانتان دارید وهر چه صورتی عمیق تر باشد پرشورتر است. بنابراین با توجه به روحیه خود ببینید از کدام صورتی لذت می برید.

سفید: انعکاسی! واضح و روشن مانند یک آغاز نو است. شما به شروع کارهای جدید علاقه مندید. در واقع همیشه فرصت ها را مانند یک آغاز و موقعیت می بینید.

 

 

منبع:banimode

طرح لاک ناخن با رنگ سال ۲۰۱۷

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!