رفتارهایی زنانه ای که مردان نمی پسندند

رفتارهایی زنانه ای که مردان نمی پسندند

رفتارهایی زنانه ای که مردان نمی پسندند

رفتارهایی زنانه ای که مردان نمی پسندندتا به حال از خودتان پرسیده اید که کدام یک از رفتارهایتان ممکن است شوهرتان را اذیت کند و او را از شما دور کند ؟ در این مطلب قصد داریم رفتارهایی که شوهرتان را اذیت می کند را بیان کنیم …

زنانی که با دلایل غیر موجه گریه می کنند

مردها از دیدن زنهایی که در مواجه با مشکلات احساسات شدید نشان می دهند دل خوشی ندارند . شکستن شیشه عطر یا شکستن ناخن دلیل خوبی نیست که جلوی همسرتان گریه کنید . مردها گریه همسرشان را بیشتر نمایشی می دانند . باید سعی کنید در مورد موضوعات بی اهمیت احساسات کمتری نشان دهید و وقتی اتفاقی رخ می دهد فکر کنید که آیا فردا این مشکل با همین شدت برای شما ناراحت کننده خواهد بود . اگر جواب تان نه است پس نباید در حال حاضر بیش از اندازه احساساتی شوید .

زنانی که مدام تلفن دستشان است

مردان از این که همسرشان هر نیم ساعت به آنها زنگ می زند یا پیام های بی معنی می دهد عاجز هستند . آنها از این که باید  برای هر مساله ای جواب پس دهند احساس ناامنی می کنند .

آنها توجه بیش از اندازه را دوست ندارند شاید در ابتدا به خاطر تماس های زیاد شما اعتراض نکنند اما به مرور زمان کلافه می شوند واز جواب دادن طفره می روند . قبل از این که بخواهید به همسرتان زنگ بزنید فکر کنید که آیا موضوع آنقدر مهم هست که در زمانی که او سرکار است ، زنگ بزنید و ذهنش را منحرف کنید . مردها دوست ندارند زمانی که به کاری مشغول هستند به آنها بیش از  حد توجه شود .

لازم نیست که در زندگی هر کار و حرفی را به همسرتان گزارش دهید و او هم دوست ندارد همه چیز را به شما بگوید . اینکه کجا هست یا چه کاری انجام می دهد چیزی نیست که مدام از او سوال کنید .  باید اجازه دهید که دلش برای شما تنگ شود .

زنانی که تمام وقت همسرشان را می خواهند

زنان دوست دارند تا حد ممکن به همسرشان نزدیک شوند و اجازه ندهند او احساس تنهایی کند . مردها هم دوست دارند که همیشه و در همه لحظات در کنار همسرشان باشند اما بعضی خانم ها فکر می کنند که تمام وقت همسرشان متعلق به آنهاست . مردها دوست دارند زمانی را به خودشان اختصاص دهند و به دنبال تفریحات شان باشند . باید این حق را به او دهید که زمانی را تنها باشد .

همه انسان ها دوست دارند زمانی را تنها باشند و به خودشان فکر کنند . با این کار در زمان با هم بودن زمینه های بیشتری برای صحبت کردن خواهید داشت .

زنانی که بد همسرشان را می گویند

مردها از این که جلوی دیگران از آنها بد بگویید خوششان نمی آید . وقتی در مقابل او شروع به بدگویی اش می کنید تصور می کند شما چقدر احمق هستید که با مردی زندگی می کنید که رفتارهایش را دوست ندارید . دیگران باید بفهمند که شما از همسرو زندگی تان راضی هستید و همسر خوبی دارید . در جلوی دیگران همسرتان را تحسین کنید و قدر دان او باشید.

زنانی که بیش از حد آرایش می کنند

خیلی از مردها از این که بیش از حد آرایش کنید یا ناخن های بلندی داشته باشید ، راضی نیستند . آنها چهره طبیعی همسرشان را دوست دارند و چهره طبیعی برای آنها جذابیت دارد . شاید فکر میکنید مردان به زنان آرایش کرده تمایل بیشتری دارند در صورتی که آنها چهره طبیعی را بیشتر می پسندد .

رفتارهایی زنانه ای که مردان نمی پسندند

زنانی که می خواهند ذهن همسرشان را بخوانند

خیلی از خانم ها مدام از همسرشان می پرسند الان به چی فکر می کنی ؟ واقعا چرا باید این سوال را بپرسید . واقع بینانه به سوال تان نگاه کنید تا متوجه شوید این سوال تا چه حد می تواند برای شخص آزار دهنده باشد و او را از دنیای خود بیرون آورد .

زنانی که مدام جیغ می زنند

بلند بلند حرف زدن و خندیدن برای مردها جالب نیست . مردها در این مواقع دوست دارند زودتر از صدای آزاردهنده شما راحت شوند . گاهی در جمع می بینید که مردها می گویند فلانی چطور همسرش را با آن همه جیغ و داد تحمل می کند ؟

نباید برای موضوعی که اهمیت چندانی ندارد سرو صدا کنید . صدای بلند و زیاد حرف زدن برای همه ناخوشایند است و می تواند همسرتان را از شما دور کند .

زنانی که گوشی و کیف همسرشان را جستجو می کنند

خیلی از زنان به طور مستمر در حال جست و جوی وسایل شخصی و موبایل همسرشان هستند . آنها مدام در شبکه های اجتماعی همسرشان می چرخند تا بلکه سر نخی از او پیدا کنند . شما اجازه ندارید که وارد حریم شخصی همسرتان شوید و وسایل او را زیر و رو  کنید . این یک رفتار غیر اخلاقی است که نباید انجام شود .

منبع :سایت آکاایران

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!