ذخیره شدن چربی ها نتیجه عملیات هوشمندانه بدن برای بقاء انسان است

diet293578423987452897394523478255002

دوستان عزیزی که توانستید بر  نیروی سخت و محکم تردید و شک غلبه کنید و با شجاعت برای اجرای یک برنامه کاملاً متفاوت از رژیم های غذایی، قرص های لاغری و دستگاههای چربی سوز، و حتی جراحی و بالن و باندینگ و غیره ، اعتماد کردید. من شخصاً ضمن سپاسگزاری از این اعتماد شما، یقین دارم در باطن این اعتماد شما به برنامه خودم، اعتقاد و اعتماد به قدرت و علم لایزال الهی نهفته است.

برنامه هایی که بنده جهت کاهش وزن ارائه می دهم چیزهای عجیب و محیرالعقول نیستند، بلکه اموری کاملاً ساده و بدیهی می باشند، البته نه آنگونه که شما عزیزان در تصور نخست آن را ادراک می فرمائید. چون ادراکات و تصورات شما هم اکنون تحت فرضیه های اشتباه و آموخته های سودار، کنترل شده و جهت یابی می شوند.

من یقین دارم اگر هوشمندی ژنتیکی نوع بشر، فقط یک هزارم از وضع فعلی کمتر بود، الان هیچ موجود انسانی روی کره خاکی زندگی نمی کرد. چرا که با وجود اینهمه اشتباه و خطای جدی که در ارتباط با سلامتی و بدن مان مرتکب می شویم، قطعاً منقرص می شدیم.

اکنون که طبیعت و خداوند لطف فرموده و این دستگاه فوق العاده هوشمند را در اختیار ما قرار داده است و اسباب زندگی و لذت های فراوان و توصیف ناپذیر را برای ما مهیا ساخته اند، چرا با بی توجهی و تن سپردن به تعلیمات غلط و اشتباهی که از گذشته دنبال کرده ایم، همچنان باید از آنها تبعیت کنیم و سلامتی خود و آیندگان مانرا به خطر اندازیم.

متاسفانه بیشرما بدلیل تربیتی که از دوران طفولیت و درجریان زندگی بزرگسالی دنبال میکنیم، از “بروشور دستگاه بدن”که در خود بدن گنجانده شده و توسط سازنده این دستگاه در آن تعبیه شده است، کاملاً بی اطلاع هستیم و از بروشورها و نسخه های عمدتاً جعلی و فریب دهنده راجع به بدن استفاده میکنیم(بروشورسازندگان قرص های لاغری، ژل ها و چسب های لاغری، جراحان و دستگاههای جراحی، رژیم دهندگان و …)!

واقعاً چرا دائماً فریب نسخه های دیگران راجع به بدن مانرا می خوریم، و هیچ وقت نتواسته ایم به نسخه های بی نقص و کامل سازنده دستگاه هوشمند بدن مان اعتماد کنیم و ازآن دنباله روی نمائیم؟!

و آیا ما محکوم به این وضعیت هستیم؟ یعنی چون از خردسالی تاکنون در این مخصمه و دام افتاده ایم، راه خلاصی وجود ندارد، و تا ابد محکوم به عادت های مضر خود هستیم؟

خیر، حتی یک دقیقه!

اگر شما هم اکنون تصمیم بگیرید خود را از زندان عادت های مضر رها سازید، مسیر برای شما کاملاً باز است.

فقط به تصمیم گیری شما مربوط می شود!

البته طبیعی است که فقط تصمیم گیری و یا اراده برای انجام یک کار، به معنای تحقق آن نیست، چون فقط خداوند دارای چنین قدرتی است که می فرمایند: کن فیکن.

معقول است که برای رهایی از چنگال عادت ها، نخست لازم است جایگزین آنرا مطالعه کنیم و بشناسیم و بتدریج آموخته های خودمان راجع به بدن را،  عملاً در دستگاه بدن تمرین کنیم. درست مثل آموزش رانندگی؛

وقتی تصمیم گرفتید، ماشین برانید، نخست برای دریافت گواهینامه ثبت نام کردید و راجع به قوانین و مقررات رانندگی و همچنین تجهیزات خود ماشین تعلیم دیده و سپس توسط یک نفر راننده ماهر آهسته، آهسته ضمن تعلیم رانندگی ، قوانین و مقررات آموخته شده را مرور کردید و پس از چند ماه  تعلیمات شما در بخش ناهوشیار ذهن تان به عادت ها تبدیل شدند، و اکنون می توانید بدون هوشیاری و توجه کامل هم رانندگی کنید!

این ویژگی ممتاز ماشین هوشمند بدن است.

diet293578423987452897394523478255003

اندوخته شدن چربی ها در بدن نیز یکی از عملیات هوشمندانه اوست برای بقاء و حیات ما!

چربی های مازاد برنیاز که امروز در بدن شما انبار شده اند، بر خلاف نسخه ژنتیکی طبیعی بدن  و بخاطر آموزش های غلط بوجود آمده وسپس بوسیله عادت های ناهوشیارانه استمرار یافته و می یابند! یعنی عمدتاً در نتیجه پیروی کردن از دستورالعمل ها و نسخه های باطل و بی اساس، ازجمله نسخه های محرومیت زای رژیم هایی غذایی!

متاسفانه شما از بدن خودتان و قابلیت های بی نظیر و توصیف ناپذیرش غفلت کرده اید و دائماً غفلت می کنید و اجازه داده اید دیگران برای طرز کار و عملیات ماشین فوق  هوشمند بدن شما طرح و نقشه بکشند!

درست به همین دلیل ۹۹ % مردم  از سیگنالهای  طبیعی و ذاتی این ماشین هوشمند، شناختی ندارند و معنای آنها را درک نمی کنند. والبته سیگنال  “گرسنگی”یکی از آنهاست!

واقعاً عجیب وحیرت انگیز نیست!

والبته زمانی مردم متوجه این “ندانستن”می شوند که تصمیم می گیرند برای  تشخیص آنها اقدام کنند، و در راستای سیگنال ها و علائم طبیعی بدن شان  رفتار نمایند. و قبل از این مرحله، همه چیز طبیعی بنظر می رسد، طوری که اگر من همین الان بگویم شما معنای گرسنگی جسمی  و طبیعی را خود را نمی دانید، شاید  این حرف بنده را نوعی توهین تلقی کنید و پیش خودتان بگوئید؛ ” عجب حرف بی ربطی! از گرسنگی بدیهی تر هم مگر چیزی وجود دارد که ما معنایش را ندانیم.”

متاسفانه من الان با هیچ توضیحی نمیتوانم شما را قانع کنم، مگر اینکه واقعاً در مسیر اثبات عملی آن گام بردارید و فقط در اینصورت است که مثل صدها نفر مراجع بنده به حقانیت این ادعا خواهید رسید که حقیقتاً حداقل یک ماه تمام باید تمرین و دقت و توجه بخرج دهید تا گرسنگی را بطور نسبی بشناسید!!!

عزیزان من، تا هنگامی که  تحت نفوذ و سلطه عادت های آموخته شده (عادت یعنی نرم افزاری که در طول زندگی در مغز خود نصب کرده اید و با یک اشاره فعال شده و برنامه مورد نظر را ناهوشیارانه و بدون اطلاع شما اجرا میکند) گام برمی دارید، همچنان از حقیقت وجود خودتان غافل خواهید ماند.

اگر شما امروز چاق هستید، اگر مختصری اضافه وزن دارید و می خواهید در آینده مشکل چاقی تان جدی تر و خطرناکتر نشود،  و اگر میخواهید برای فرزندان تان عادت های ناصواب را (با تعلیم مستقیم یا الگوبرداری) به ارث باقی نگذارید، از همین امروز سعی کنید گام های نخستین پاسخ به نیازهای بدن تانرا در اولویت برنامه های  زندگی تان قرار دهید.

در راستای شروع عملی مبارزه با عادت های فرهنگی و اجتماعی  و متقابلاً گام برداشتن در مسیر نسخه سازنده و خالق بدن، اولین توصیه موکد من به شما این است که :

CalorieRestrictionDiet-658723465783

تحت هیچ شرایطی و در پیروی از هیچ نسخه ای، بخودتان گرسنگی ندهید!!!

این نسخه را خداوند متعال برای شما انشاء فرموده است، اگر به او اعتماد و اطمینان دارید، (نه به بنده حقیر)به غریزه الهی خودتان اطمینان کنید و هرگز خودتان را گرسنه نگه ندارید.

بااین کار شما در حقیقت به خداوند اعتماد می کنید، که هیچ چیز را بی حکمت و عبث خلق نکرده است. وقتی خوب به بدن خودتان نگاه کنید، می بینید با یک دستگاه فوق العاده پیچیده و با عظمت در ارتباط هستید و دراختیار دارید. این دستگاه آنقدر هوشمند است که حتی بدون اطلاع ما روزانه هزاران اشتباه و خطای مهلک ما را خنثی می سازد و اجازه نمیدهد حیات و بقاء ما به خطر بیفتد. اگر همین هوشمندی بدن فقط یک درجه از وضع کنونی کمتر بود، در همان چند سال اول کل هیکل انسان به بالن چربی تبدیل می شد!

به بدن تان اعتماد کنید که اوست زخم های شما را التیام می بخشد، نه چسب زخمی که روی آن می چسبانید!

توجه:

برای شرکت در برنامه های لاغری دائمی، لاغری بدون گرسنگی و بدون رژیم از سایت سامانه تغذیه هوشمند اقدام فرمائید

بهمن ابراهیمی

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!