دانلود کتاب چگونه چاق شویم

book02340234023429458245028590

نام کتاب : چگونه چاق شویم

نویسنده : گردآوری نیما نیک نژاد

زبان کتاب : پارسی

تعداد صفحه : ۲۸

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : ۶۹۹ کیلوبایت

آیا همه چیزهای چاق کننده را مصرف می کنید تا وزنتان بالا ببرید ولی اتفاق جدیدی برایتان رخ نمی دهد !؟ و
هنوز هم لاغر هستید !؟ خب بهتر است که ناامید نباشید . اضافه شدن وزن شما اصلا غیر ممکن نیست! اما به خاطر داشته باشید باید ب رای این کار هدفمند و با انگیزه باشید و فقط به اضافه شدن چربی بدنتان فکر نکنید بلکه به سلامتی خودتان نیز بیاندیشید. برای این کار باید نکاتی را در مورد فیزیک بدنتان بدانید!

آیا همه چیزهای چاق کننده را مصرف می کنید تا وزنتان بالا ببرید ولی اتفاق جدیدی برایتان رخ نمی دهد؟ و هنوز هم لاغر هستید؟ خب بهتر است که ناامید نباشید. اضافه شدن وزن شما اصلاَ غیرممکن نیست.اما بخاطر داشته باشید باید برای این کار هدفمند و با انگیزه باشید و فقط به اضافه شدن چربی بدنتان فکر نکنید بلکه به سلامتی خودتان نیز بیاندیشید. برای این کار باید نکاتی را درمورد فیزیک بدنتان بدانید.

ژنتیک و وراثت نقش مهمی را در قالب و شکل بدن ایفا میکند و این مساله هم کاملاَ ارثی است. به این معنی که اگر والدین تان لاغر باشند بدن شما هم اصولاَ به همین ترتیب قالبی مشابه آنها خواهد داشت و باید برای اینکه از این وضعیت خارج شوید تلاش زیادی بکنید. مرحله بعدی شیوه زندگی شما است که نقش مهمی در فرم بدنی شما خواهد داشت. اگر زندگی تان مرتب درتنش و جنب و جوش میگذرد هرگز نباید به طور مرتب از بلغوز یا خوراکی های از این قبیل استفاده کنید چرا که متاسفانه ناخواسته وزن خود را از دست میدهید. اگر فرد بی قرار و البته پرتحرکی هستید و برایتان ریلکس و آرام بودن غیر ممکن است با مشکلات زیادی در این راه روبرو خواهید شد. مردمی که بی قرار و پرجنب و جوش اند بالغ بر ۷۰۰ کالری در روز می سوزانند و  این به اندازه دوبسته شکلات است.

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!