دانلود کتاب «هفت راز دلبسته کردن شوهر»

نام کتاب : هفت راز دلبسته کردن شوهر
  نویسنده : مرضیه فاطمی
  تعداد صفحه : ۴۰
  حجم فایل : ۴۳۱ کیلوبایت

 

fun-book-87146871232345239

 

توضیحات : 

خیلی از زوجین از پس گذشته ای متفاوت عبور کرده و به هم رسیده اند، تربی تها و الگوهای متفاوتی داشت هاند و از این رو وقتی ازدواج م یکنند تازه متوجه می شوند که چقدر برای شروع زندگی نامهیا بوده اند. در این کتاب به ۷ اصل کلی که هر زنی در رابطه با شوهرش باید بداند و به کار بندد اشاره شده است.

این کتاب در یک دسته بندی ساده و اصولی و در قالب هفت اصل به زن میگوید که چگونه نه تنها رابطه با شوهر بلکه رابطه با خودش را ترمیم کند و زندگی زناشویی خوبی برای خود و همسرش بسازد.

نخستین اصل موثر در رابطه با همسر این است که او را درست همان گونه که هست نه آنگونه که ما فکر میکنیم باید باشد یا میتواند باشد، دوست بداریم و از تمایل برای تغییر و کنترل او دست برداریم.

نباید عشق همسرمان را به واژه «اگر» محدود کنیم: اگر این قدر برنامه تلویزیون  رو تماشا نکنی دوستت دارم.». « اگر درآمد بیشتری داشته باشی دوستت دارم»

عشق باید همچون هدیه ای بدون چشم داشت باید اهدا شود. بلکه باید بگویید: «تو را به خاطر آنچه هستی دوستت دارم و خوشبختم که تو را در زندگی ام دارم.

گاهی مردها همسران خود را با سوالاتشان مورد آزمایش قرار میدهند. مثلا از او می پرسند که« اگر شغلم را از دست بدهم چه می شود؟». « اگر در کارجدیدی که شروع کرده ام موفق نشوم چه می شود؟». « اگر همه موهای سرم بریزد چه می شود؟»

آنچه شوهرتان واقعا نیاز دارد بشنود این است که:« هیچ اتفاقی نمی افتد. من در هر شرایطی تو را دوست دارم و در کنارت هستم» یا« مهم نیست. چیزی که اهمیت دارد این است که ما در کنار یکدیگر هستیم و من تو را دوست دارم.»

….

لینک دانلود مستقیم کتاب

download

دانلود کتاب مهارت های گفتگو برای همسران

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!