دانلود کتاب «دایره المعارف رابطه جنسی»

دانلود کتاب «دایره المعارف رابطه جنسی»

 

رابطه جنسی یکی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می باشد ( بعد اقتصادی،بعد عاطفی ، بعد فکری، بعدجنسی) و رابطه جنسی مساله عجیب و غریب و چندش آوری نیست که خانواده ها نسبت به آن بی توجه باشند. متاسفانه بسیاری از خانواده ها در آموزش مسئله رابطه جنسی به فرزندان خود کوتاهی می کنند. رابطه جنسی یک رفتار است ولی پانتومیم نیست و ما باید در رابطه جنسی هم، از کلام و بیان استفاده کنیم و به طرف مقابلمان بگوییم و از او بشنویم که ما برای یک رابطه جنسی لذت بخش به چه چیزی نیاز داریم. باورهای غلط را در مورد رابطه جنسی که از بچگی در ذهن ما نقش بسته با مطالب جدید علمی عوض کرده و رابطه جنسی لذت بخش را به رابطه جنسی خرافاتی تبدیل نکنیم.

نارمن هیر نویسنده نوع دوست و دانشنمد انگلیسی در ضمن مطالعه کتابی بزبان فرانسه بدستش رسید که از دیدار آن بسی خشنود گردید و دردل شادیها نمود این کتاب سودمند در باره روابط جنسی با قلمی شیوا بزبان فرانسه نگاشته شده بود دانشمند مذکور با ضمیمه نمودن مباحث چندی آنرا بزبان انگلیسی چاپ رسانید و از قضا مورد پسند عامه واقع گردید و جملگی بدان اقبال نمودند بنحویکه بشردوستان سایر کشورها بترجمه این کتاب بزبان خویش مبادرت ورزیدند و تنها فارسی زبانان از این فیض محروم بودند خوشبختانه مترجم فاضل آقای رهنما با عشق وافری دست بکار ترجمه این کتاب زده و با موفقیتی کامل از عهده این مهم برآمدند.

فهرست کتاب :

مقدمه – تکامل عشق – غریزه جنسی در کودک – تعلیم امور جنسی – خطاهای جوانی – عواقب – بلوغ – تکلیف شدن دختر – تکلیف شدن پسر – عشق – عشق چیست؟ – نزدیکی – شب زفاف – شگفتی زایش – درد زایمان – پرستاری زائو – سقط جنین – روزهای مصونیت از آبستنی – حسرت اولاد داشتن – منع آبستنی – عنن – سرد مزاجی زنان – بیماریهای جنسی – امراض مقربتی – روسپیگری

منبع: پارس بوک

دانلود کتاب “کندوکاوهای فرهنگی و اجتماعی بدن”

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!