دانلود کتاب:«گاو بنفش همسر خود باشید»

دانلود کتاب:«گاو بنفش همسر خود باشید»

 

در این کتاب قصد دارم شما را با روش هایی آشنا کنم که با هر سطحی از ثروت، سواد، تحصیلات و سطحی از رفتارهای اجتماعی و موقعیت مکانی که باشید، محبوب همسرتان شوید و از زندگی کردن در کنار او آرامش داشته باشید و رضایت قلبی در وجودتان حاصل شود.

در این کتاب فرا خواهید گرفت که با انجام اقدامک های کوچک، تغییرات بسیار بزرگی در زندگی خود ایجاد کنید، البته باید توجه کنید که خودتان هم علاقه مند باشید که این تغییرات در زندگی تان به وجود بیاید و باید بتوانید تغییرات کوچکی در زندگی خود ایجاد کنید.

برای توضیح اینکه این کتاب به درد چه کسانی می خورد، بهتر دیدم توضیح دهم که این کتاب به درد چه کسانی نمی خورد! به طور حتم این کتاب به درد افرادی که به سرنوشت خود علاقه ای ندارند و زندگی خود را به روزمرگی می گذرانند، نخواهد خورد، این کتاب برای کسانی که فکر می کنند در زندگی کاری، اجتماعی و زناشویی خود نیازمند هیچ کمکی نیستند مناسب نیست.

این کتاب برای کسانی که برای آموزش و پیشرفت خود اهمیتی قائل نیستند، هیچگونه ارزشی نخواهد داشت و در آخر این کتاب برای افرادی که وقتی میخواهند کتابی خریداری کنند، بارها بررسی میکنند که آیا ارزش دارد، پانزده هزار تومان برای کتابی هزینه کنند یا نه! ولی به راحتی برای یک شام در رستورانی 200 هزار تومان هزینه میکنند، اصلا مناسب نیست و نخواهد بود!

مدتی برود به دلیل شرایط کاری ام ناراحت و کمی هم عصبی بودم، از طرفی هم در تلاش بودم تا این مساله به رویحه افراد خانواده ام آسیبی واردنکند! ولی در هر صورت آنها هم جزئ از این مساله شده بودندو مخصوصا همسر با اراده ای محکم، کمر همت بسته بود تا در حل مساله به من کمک کند.

سعی میکردم با بیان موضوعات با همسرم و دریافت راه کارهای موثر، بیشتر با موضوع کنار بیایم و راه های مقابله با حل مساله رو بررسی و سپس با اجرای بهترین راه، در حل مساله گامی به جلو بردارم. در همین روزها بود که اتفاق جالبی افتاد، یک روز تعطیل که برای ورزش کردن به سالن فوتبال رفته بودم و در حال برگشت به خانه بودم…

… رسیدم منزل، زنگ زدم!

همسرم از پشت درب: لطفا یک لحظه صبر کن!

من: چرا؟ مگه چی شده؟….

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!