خوردن مار و حلزون و تجاوز جنسی عاقبت نسخه جادوگر

social478235872424352345008

نتیجه اعتماد به جادوگر؛ خوردن مار و حلزون و تجاوز جنسی

خوردن مار و حلزون طی یک مراسم خاص جادوگری اتفاق افتاده است سپس زن جادوگر، ۲ زن را به یک باشگاه برای سوءاستفاده‌های جنسی معرفی کرده است.

زن جادوگر کنیایی به جرم فریب ۲ زن و پولشویی به ۸ سال زندان محکوم شد.بنابر اطلاعات پلیس، کلاهبرداری‌ها در سالن ماساژ از ۲ زن  ۲۳ و ۲۹ ساله صورت گرفته است.متهم «لیزی ایداهوسا» ۲۴ ساله زنان را فریب داده و از آنها ۲۰ هزار پوند پول دریافت کرده است. این درحالی است که لیزی با فریب، زنان را وادار کرده تا برای رسیدن به خواسته‌هایشان از دست‌نوشته‌های جادوگری استفاده کرده و مار و حلزون بخورند. «اگان یوجین» دادستان پرونده می‌گوید: لیزی با همدستی شوهرش، زنان جوان را فریب داده تا برای خود کار یا شوهر مناسب پیدا کنند و برای رسیدن به خواسته‌هایشان مجبور بودند مار و حلزون بخورند.

خوردن این حیوانات طی مراسم خاص جادوگری اتفاق افتاده است سپس این زن جادوگر، هر ۲ زن را به یک باشگاه برای سوءاستفاده‌های جنسی معرفی کرده است.

scince27685742865876238452873۶۵

شرکت هلندی Mars One‌ ثبت‌نام اولیه از داوطلبان حضور در سفر بی بازگشت به مریخ را آغاز کرده است.

 

ثبت نام متقاضیان سفر بی‌بازگشت به مریخ !! . . . . . . . . . .WOoW!!

شرکت هلندی Mars One‌ ثبت‌نام اولیه از داوطلبان حضور در سفر بی بازگشت به مریخ را آغاز کرده است.

بر اساس اعلام مسؤولان این شرکت پیش از شروع رسمی برنامه انتخاب داوطلبان، بیش از یک هزار درخواست برای حضور در این سفر دریافت شده است.

پذیرش اولیه داوطلبان از روز هشتم ژانویه (۱۹ دی) آغاز شده است و فرآیند انتخاب جهانی داوطلبان از طریق برنامه های تلویزیونی نیز سال آینده میلادی انجام خواهد شد.

این طرح تنها مختص دانشمندان یا خلبانان سابق جت های جنگی نبوده و تمامی افراد علاقه مند با حداقل ۱۸ سال سن می توانند داوطلب حضور در جمع پیشگامان مستعمره مریخ (Mars Colony pioneer)‌ باشند.

بهره هوشی مناسب و سلامت کامل جسمی و روحی از جمله شروط اصلی برای ثبت نام اولیه در این طرح عنوان شده است و پس از انتخاب اعضای نهایی، دوره هشت ساله تمرین و آماده سازی برای سفر به مریخ آغاز می شود؛ این گروه در مدت حضور در تمرینات بر روی زمین و زندگی بر سطح سیاره سرخ در استخدام شرکت Mars One‌ خواهند بود.

نخستین تجهیزات مورد نیاز برای احداث کلونی طی سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ میلادی به مریخ ارسال خواهند شد و در سال ۲۰۱۸ نیز یک مریخ نورد برای انجام تحقیقات تکمیلی راهی سیاره سرخ می شود.

«لانس دورپ» بنیانگذار شرکت Mars One تأکید می کند: نخستین گروه مسافران در سال ۲۰۲۳ راهی مریخ خواهند شد و باقی عمر خود را در کلونی های احداث شده بر روی سیاره سرخ سپری خواهند کرد.

«نوربرت کرافت» از محققان سابق ناسا و مدیر پزشکی پروژه، اصلی ترین چالش پیش رو برای عملی شدن این طرح را نحوه تعامل و همکاری اعضا در طول سفر بسیار طولانی از زمین تا مریخ و پس از آن زندگی تا آخر عمر بر سطح سیاره سرخ عنوان می‌کند.

دکتر «جرارد هوفت» برنده جایزه نوبل و «برایان انکه» مفسر موسسه تحقیقاتی ساوث وست، از مشاوران برجسته این پروژه هستند.

منبع:روزنامه ایران/جام نیوز

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!