خبر جدایی دو هنرمند دوست داشتنی

خبر جدایی دو هنرمند دوست داشتنی

طلاق بهنوش طباطبایی بازیگر پر سابقه کشورمان از همسرش مهدی پاکدل نهایتا رنگ واقعیت به خود گرفت. پاک شدن عکس های مشترک و دو نفره این زوج در صفحات اینستاگرام شان باعث ایجاد شک و شبهه هایی در مورد این دو نفر شده بود.

اما در فضای رسانه ای که کوچکترین حرکات و اتفاقات از چشمان تیزبین مجلات خانوادگی و جوان پسند دور نمی ماند کافی بود تا حضور بهنوش طباطبایی بدون حلقه ازدواج در رونمایی فیلم سیانور باعث شود بگو مگوهای غیر رسمی اوج بگیرد و این دو هنرمند بی حاشیه به تیتر اخبار داغ رسانه ها تبدیل شوند.

بهنوش طباطبایی و جواب به یک پرسش تلفنی

پس از بالاگرفتن تب این خبر در رسانه ها یکی از خبرنگاران در تماس تلفنی با بهنوش طباطبایی، جواب او را در مورد این خبر جویا شد. این بازیگر پرکار سینما که هم اکنون فیلم سینمایی سیانور را بر روی پرده دارد در جواب گفت : “این خبر را نه تایید می کنم و نه تکذیب، به این دلیل که فرهنگ سازی شود و در زندگی خصوصی افراد سرک نکشیم !”

خبر جدایی دو هنرمند دوست داشتنی

خبر طلاق بر روی صفحه اینستاگرام خانم بازیگر

با گذشت زمان و مطالبه روزنامه ها و مجلات نهایتا این بهنوش طباطبایی بود که ۶ آبان و به صورت غیر مستقیم خبر طلاق و جدایی اش از مهدی پاکدل را تأیید کرد.او در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

همیشه دوست دارم فقط شادی هایم را با شما دوستانم تقسیم کنم غیر از این روا نیست و از انصاف به دور است… شادی تان مستدام… قلبتان پر امید… و نور خدا در زندگی تان

خبر جدایی دو هنرمند دوست داشتنی

تنها مصاحبه ای که از زمان اعلام طلاق بهنوش طباطبایی با او به چاپ رسیده و منتشر شده است در مورد فیلم جدیدش به کاگردانی بهروز شعیبی است اما او هیچ صحبتی در این خصوص نکرده است.

زندگی مشترک آقا و خانم هنرپیشه از یک ملاقات هنری آغاز شده بود. این دو نخستین بار در دفتر یک تهیه کننده با هم آشنا شدند، پیشنهاد شده بود در نقش اول یک فیلم سینمایی ظاهر شوند، نقش دختر و پسر جوانی که در مسیر یک داستان پر پیچ و خم عاشق هم می شوند.

برای این دو هنرمند کشورمان در ادامه زندگی آرزوی موفقیت و شادی داریم.

منبع:samenpress.com

فروکش کردن تب خوانندگی ستاره های سینما

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!