تست روان‌شناختی برای کشف احساس درون شما

psych24865735822580689437

یک انگشتر بسیار خاص به نام انگشتر جادویی! هنگامی که این انگشتر را به دست می‌کنید بسته به این‌که چه احساسی دارید، رنگ آن تغییر می‌کند. این تغییر رنگ بر اساس دمای بدن و حالت روحی شماست. انگشتر احساسی اصلی، بهترین و لذت‌بخش‌ترین لحظات را برای شما به ارمغان می‌آورد.

تفسیر هر رنگ این انگشتر استثنایی

مشکی: استرس

قهوه‌ای: ترس

زرد: عصبی

لیمویی: اختلاط حسی

سبز: نرمال (معمولی)

فیروزه‌ای: ریلکـس

بنفش: آرام

صورتی: خون‌سرد

سبز‌پسته‌ای: عاشق

سبز‌لجنی: شور و اشتیاق

آبی‌تیره: خیلی شاد

چگونه سنگ‌ها راز درون را فاش می‌کنند:

احساسات و هیجانات درونی باعث تغییر درجه حرارت سطحی بدن شده و سنگ‌های حساس به دما می‌توانند با تغییر رنگ این تغییرات درونی را برای ما فاش کنند.

از رینگ جادویی می‌توان جهت موارد زیر بهره برد:

کنترل استرس

اگر بدون این‌که متوجه باشیم، دائم با افکار منفی به خود استرس وارد می‌کنید و اگر درصدد راهی برای کنترل آن هستید، رینگ جادویی می‌تواند با تغییر رنگ به شما اخطار لازم را داده و این آگاهی، راهی برای کنترل افکار شما ایجاد می‌کند.

راست یا دروغ؟!

تغییر دمای بدن در شرایطی که افراد دروغ می‌گویند، از نظر علمی ثابت‌شده است. در محیطی با دمای ثابت قرار گرفته، پس از ثابت شدن رینگ انگشتر در دست فرد مورد نظر، رنگ سبز و یا آبی فیکـس می‌شود.

سؤالات خود را پرسیده و مواظب تغییرات سریع رنگ باشید.

کشف احساس درون:

اگر برای شخص خاصی اهمیت زیادی قائل هستید و مایلید بدانید چه مواردی برای آن شخص از اهمیت بالایی برخوردار است، می‌توانید از تغییرات رنگ انگشتر پی ببرید.

اگر با نامزد خود در کافی‌شاپ هستید، مواظب باشید هنگام پرسش سؤالات به بستنی یا قهوه دست نزند!
پی بردن به راز درون افراد، دیگر یک رؤیا نیست

بشر همواره به دنبال کشف راه‌هایی برای پی بردن به حقیقتی است که در درون افراد می‌گذرد. گاهی مشکلات بزرگ راه حل های ساده دارند.
یک راه‌حل ساده اما واقعی برای کشف افکار!

خواندن فکر:

چه‌قدر حاضرید بپردازید تا فکر افراد را بخوانید؟ خرافه‌پردازی و یا یک حقیقت ساده؟

احتیاط:

به جواب‌های مثبت کاذب و یا منفی کاذب دقت کنید. انسان موجودی پیچیده است؛ موارد زیادی ممکن است در تغییر رنگ ایجاد شده، نقش داشته باشند. در تفسیر خود تنها به عنوان یک علامت به آن نگاه کنید.

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!