با شعار برندهای مختلف آشنا شوید

۱با شعار برندهای مختلف آشنا شوید.شعار برند سونی SONY

پیام make.believe با برقراری ارتباطی یکپارچه با مخاطبان، قصد دارد چهره ای واحد از نقش سونی را به جهانیان معرفی کند. این امر به برجسته تر شدن برند سونی منجر شده و جادوی سونی را در دل مردم برمی انگیزاند.

این شعار نمادی از روح برند سونی محسوب می شود و دلالت دارد بر قدرت خلاقیت ، توان تحقق بخشیدن ایده ها و به واقعیت تبدیل کردن هر آنچه به ذهن خطور می کند.

۲. شعار برند آی بی ام IBM

یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده کامپیوترهای شخصی که یکی از قدیمی ترین شعارهای تبلیغاتی در این زمینه را هم دارد.سال ۱۹۱۴ بود که IBM اولین شعار تبیلغاتی خود را با عنوان «بیندیش» (Think) ارائه کرد.

بعد از آن اما این شرکت سعی کرده با استفاده از واژه کلیدی «راه حل» در تبلیغاتش توجه کاربران بیشتری را جلب کند. «راه حل هایی برای مشکلات یک سیاره کوچک»(Sdutions for a small planet) و «راه حل هایی برای تجارت الکترونیک» (e-business solutions) شعار های تبلیغاتی دیگر این شرکت در دهه ۲۰۰۰ بودند.

۳.شعار برند دل Dell

شرکت آمریکایی Dell که در سال های اخیر در زمینه تولید و عرضه کامپیوتر های شخصی و به خصوص لپ تاپ توانسته به جایگاه خوبی در بازار جهانی برسد، شعارهای مختلفی را برای تبلیغ محصولات خود انتخاب کرده است.

«به راحتی D«Dell » (Easy as Dell)l)، «صرفا تو» (Purely uou) و «این تنها یک معامله نیست، یک Dell است» (It s not jast a deal , Its s a Dell) جزو پرطرفدارترین شعارهای تبلیغاتی این شرکت در سال های اخیر هستند.

۴.شعار برند اچ پی HP

ثروتمند ترین شرکت فعال در زمینه IT در سرتاسر دنیا که محصولات باکیفیتی را هم در این زمینه به بازار عرضه کرده است، این روزها با عبارت «اختراع کنید» (Invent) شناخته می شود. این شرکت علاوه بر این در گذشته از شعار «کامپیوتر دوباره شخصی می شود» (The Camputer is personal again) هم برای تبلیغات محصولاتش استفاده می کرد.

۵. اینتل Intel

بزرگ ترین تولیدکننده پردازنده های رسانا و نیمه رسانای دنیا با دو شعار «درون I«Intel (Intel inside)e و «جلوتر از دیگران حرکت کنید» (Leap ahead) شناخته می شود.

۶. شعار برند اپل Apple

«متفاوت بیندیش» (Think different) یکی از قدیمی ترین شعارهای تبلیغاتی محبوب ترین شرکت کامپیوتری Apple در میان کاربران است که در حقیقت پایه و اساس تولیدات این شرکت هم قرار گرفت.

این شرکت برای سیستم عامل تولیدی اش شعار «قدرت مکینتاش است» (Power is Macintosh) و «برای آیندگان» (For the rest of us) را برای کامپیوترهای شخصی اش ارائه کرد. Apple دو شعار «هزار آهنگ در جیب شما» (S1000Songs in your Pocket) و «پنج هزار آهنگ در دستتان» ( S5000Songs in your hard) را برای فروشگاه اینترنتی iTunes خود معرفی کرد.

۷. شعار برند مایکروسافت Microsoft

غول نرم افزاری جهان در دهه ۱۹۹۰ شعار «امروز می خواهی به کجا بروی؟» (where do you want to go today?y) و «استعداد شما، علاقه ما» Our Passion ) و Your Potential)l را در دهه ۲۰۰۰ به عنوان شعار تبلیغاتی خود انتخاب کرد.

ایــــن شــــرکت امـــا جمله «با پروانه بهتر است» (It’s better with butter fly) را برای تبلیغات خدمات اینترنتی MSN8 خود ارائه کرد.

۸. اشعار برندی او ال AOL

شرکت عرضه کننده خدمات اینترنتی America online یا AOL در دهه ۲۰۰۰ با دو شعار «اینترنت بهتری می خواهید؟ شما به America online تعلق دارید. (Want a better internet? You belong at America online) و «بسیار آسان برای استفاده، تعجب نکنید این شماره یک است» (So easy use, no wonder it’s number1) به عرصه تبلیغات وارد شد.

۹.شعار برند ای بی eBay

بزرگ ترین سایت حراج اینترنتی دنیا هم دو جمله «هر آنچه وجود دارد را در ebay به دست می آورید». (whatever it is, you get it on ebay) و «بخرید، بفروشید، به آن عشق بورزید». (Buy it. Sell it. Love it) را به عنوان شعار کسب و کار خود انتخاب کرده است.

۱۰.شعار برند یوتیوب You Tube

پرطرفدارترین وب سایت به اشتراک گذاری فیلم دنیا که سال گذشته توسط موتور جست وجوی google خریداری شد. با جمله «خودتان را پخش کنید» (Broadcast your self) در میان کاربران سراسر دنیا به شهرت رسیده است.

منبع : آتیسام

بدون تحصیلات هم میشود شغل پردرآمدی داشت!

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!