با رژیم هویج، 3 روزه وزن کم کنید!

با رژیم هویج، 3 روزه وزن کم کنید!

رژیم های لاغری یکی از روش های لاغر شدن و کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام است. در این مقاله به شما یک رژیم لاغری سه روزه برای کاهش وزن را معرفی می کنیم.

این رژیم که اسم رژیمش هویج هست برای مدت ۳ روز هست کاهش وزنش عالیه عالی در وزن های بالا تا ۶کیلو و پایین تر تا ۴ کیلو کاهش می ده سالم فاقد چربی هست جز سبزیجات حساب می شه پر از ویتامین آ هست که برای چشم خیلی خوبه و از همه مهم تر خیلی سیر کن هست شیرینه و حس خوبی میده .

شیوه رژیم خیلی ساده هست طی این ۳ روز می توانید هویج و آب هویج و سالاد هویج میل کنید.صبحانه را با آب هویج تازه شروع کنید. نهار را میتوانید سالاد هویج داشته باشید .

هویج را رنده می کنید یا خرد می کنید ۱-۲ قاشق کشمش پلویی بهش اضافه می کنید با ۱ قاشق غذا خوری روغن زیتون و کمی لیموترش میل می کنید شام هم به همین صورت در طی روز هر زمان که گرسنه شوید میتوانید فاقد محدودیت هویج میل کنید.

در طول روز کنار مصرف هویج مجاز به مصرف ۵ عدد میوه ی دیگر هستید.در طی این رژیم مصرف الکل ،قهوه و چای کافیین دار ممنوع هست البته در صورتی که قصد شما سم زدایی هست اگر قصدتون فقط کاهش وزن هست مصرف کافیین مانعی ندارد.

روزانه حتما باید ۲ لیتر آب بنوشید.در طی این ۳ روز به خاطر مصرف زیاد ویتامین آ ممکن هست کمی رنگ پوستتان به زردی بزند که موقتی است و با قطع رژیم از بین میرود.

منبع:bijame.com

کدام سوپ ها کاهش دهنده وزن هستند؟

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!