امتیازات خاص کاهش وزن دائمی

diet187000887600486سامانه تغذیه هوشمند از لحاظ شیوه اجرا و محتوای برنامه های خود مخصوصاً در زمینه کاهش وزن ولاغری دارای امتیازات خاصی میباشد که در سایر سایت ها و برنامه های مشابه وجود ندارد. دراینجا بصورت خیلی کوتاه و خلاصه به این موارد اشاره می شود:

۱٫ ازنظر هزینه ها: با توجه به اینکه برنامه های آموزشی، مشاوره ها، و اجرای تمرینات لاغری دائمی یک شیوه استثنایی در زمینه کاهش وزن و تثبیت و جلوگیری از بازگشت وزن می باشد و به مشاوره ها و راهنمایی مستمر نیازدارد درمقایسه با روش های رژیمی، محصولات لاغری و حتی جراحی ها که قیمت های آنها سر به فلک می زند، کاملاً معقول و حتی پائین تر از سطح استاندارد اینگونه برنامه ها درکشور و جهان می باشد.

۲٫ ازلحاظ کیفیت برنامه ها: نسبت به سایت ها و کلینیک های مشاوره حضوری، بخاطر ارتباط تنگاتنگ، مستمر و دائمی بین مراجع و کارشناس وبرداشته شدن موانع ومحدودیت های مختلف ارتباط اجتماعی وفردی، اعضای سایت میتوانند براساس توانایی های فردی، استعدادها، انگیزه ها، تلاش ها، ومجموعه فاکتورهای دراختیار خویش در برنامه های انتخابی خود پیشرفت کنند.

۳٫برنامه های تشویقی نتیجه گرا و نه روانشناختی: حتماً تاکنون دراجرای برنامه های مختلف ازجمله رژیم های غذایی  یا سایراشکال برنامه های کاهش وزن یکسری پاداش وامتیاز(در قالب های مختلف از جمله تخفیف محصول و خدمات) به شما تعلق میگیرد، که عمدتاً با ملاحظه تاثیر روانشناختی برای خرید میباشد. اما درسامانه تغذیه هوشمند، تشویق وامتیار نه با هدف روانشناختی بلکه بصورت واقعی و حقیقی به مراجعین و کاربرانی تعلق میگیرد که در برنامه های آموزشی و تمرینات مربوط به پکیج ها مطابق استانداردها از بیشتر میزان تلاش، جدیت و مسئولیت پذیری برخوردار بوده اند. لذا پس از اینکه کل هزینه برنامه دریافت شد، در پایان دوره به این گروه از عزیزان بعنوان “پاداش مسئولیت پذیری”، ازکل مبلغ پرداختی تا ۳۰%، پاداش تقدیم خواهدشد.

۴٫ عدم محدودیت ازنظر زمان و مکان :سامانه تغذیه هوشمند بگونه ای طراحی شده که بتواند درهمه جا و درهرلحظه به شما سرویس شایسته  ومناسب ارائه بدهد. بجای رفتن ازاین گوشه به آن گوشه شهر، از شهرهای کوچک به شهرهای بزرگ و جستجوی متخصص مربوطه ازجمله درزمینه کاهش وزن وتعطیلی کار وزندگی تان، میتوانید از همان منزل خود و یا پشت میزکارتان با کمترین میزان وقت، پکیج های آموزشی و تمرینی و مشاوره ها را دانلود کرده و اجرا نمائید. به این منظور درهرکجا که باشید، فقط کافیست با دستگاه خود به اینترنت دسترسی داشته باشید، دراینصورت برای ارتباط با ما هیچ مانع و محدودیتی نخواهید داشت.

۴٫ ازنظر روش کار وعملیات اجرایی:هم اکنون تنها سامانه یاسیستم درکشور (حتی درجهان)میباشد که میتوانید درتمام شبانه روز پکیج های آموزشی را دانلود کرده، تمرین های لازم  را اجرا نموده و سپس کاربرگ های خود را با یک کلیک به متخصص مربوطه آپلود کنید، و نتیجه فعالیت های خود را دراسرع وقت دریافت نمائید. نتیجه ای که مطابق گزارش های خودتان و ارزیابی علمی عملکردتان بوده و رهنمودها و پیشنهادات لازم برای اصلاح اشتباهات و بهبود روش هایتان به شما ارائه میگردد. بدون اینکه نیاز باشد محل خانه ،کارو زندگی خود را ترک کنید و به کلینیک یا مطبی بروید و بیائید، پول خرج کنید، و وقت خود را تلف نمائید، تا بتوانید به چنین مشاوره هایی  دست پیدا کنید.

۵٫مراجعین تغییرات واقعی و دائمی را تجربه میکنند: برنامه هایی که برای ایجاد تغییر رفتار وافکار شما ارائه می شود کاملاً جنبه علمی داشته و تجربه تحقیقات و تلاش های روانشناسان وپزشکان بسیار زیاد در سرتاسر جهان میباشد. وکاملاً متفاوت از روشهایی است که بصورت خارجی و بیرونی و با تک نسخه های دارویی یا مشاوره ای کلینکی جسته و گریخته بدست می آید. مراجعین برنامه های سامانه تغذیه هوشمند، خودشان محور و اساس هرگونه تغییر بوده فلذا دستاوردهایشان که براساس تلاش وکوشش مثبت، سازنده و مستمر خود آنها حاصل شده، بطور واقعی و دائمی موجب تغییر می شود.

با توجه به مجموع امتیازات ذکر شده در سامانه تغذیه هوشمند، کاهش وزن عزیزان عضو از مشخصات زیر برخوردار خواهد بود:

کاهش وزن دائمی و بدون برگشت!

کاهش وزن بدون  تحمل کمترین میزان درد و رنج ناشی از گرسنگی ومحرومیت غذایی!

خدا حافظی و پشت پا زدن به هرگونه رژیم غذایی، خوب یا بد فرقی نمیکند!!

خوردن لذیذترین، محبوب ترین و بهترین غذاهای خودتان!

رهایی از زندان افکار نگران کننده و مشغولیت های ذهنی مختلف نسبت به غذا و اندام تان!!!

نجات از احساس گناه  و شرمساری و سرزنش خویشتن، بعد از پرخوری های تصادفی!!

ورزش برای کسب لذت وخوشحالی، نه عرق ریختن و جان کندن اجباری!!

مسیر آزاد، بدون بن بست و احساس نومیدی و یاس از شکست احتمالی!

 راه حل ساده، ماندگار و شفاف برای کاهش وزن!

 و… 

در این مورد:

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!