اسباب کشی با سه روش کم هزینه را دفعه بعد امتحان کنید

khane9870783498673948569348756923132

اسباب کشی یکی از کارهای سخت و وقت گیر و پر استرس است که

علاوه بر خستگی و زمان بر بودن هزینه بالایی هم دارد، تماس با شرکت های حمل و نقل و کمک گرفتن از آنها برای اسباب کشی هزینه زیادی را به شما تحمیل می کند.پس اگر بخواهید بدون استفاده از شرکت های باربری اسباب کشی کنید باید نکاتی را بدانید و از آنها استفاده کنید تا هم هزینه ها را کاهش دهید و هم فشار زیادی را متحمل نشوید.

 

کم کردن وسایل
اگر وسایل تان زیاد باشد تعداد دفعاتی که مجبورید از خانه ی قبلی به خانه ی جدیدتان بروید زیاد می شود.

  • علاوه بر این باید پول زیادی برای بنزین بپردازیدووقت زیادی هم صرف کنید.برای اینکه تعداد دفعات رفت و آمدتان را کاهش دهید.بدون اینکه یک کامیون برای بردن وسایل اجاره کنید
  • باید وسایل غیر ضروری تان را کم کنید. زمانی که مشغول جمع کردن وسایل تان برای اسباب کشی هستید،
  • هر چیزی در وسایل شخصی تان که لازم ندارید را کنار بگذارید. می توانید آنها را به کسی که نیاز دارد بدهید و یا دور بیندازید. این کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه هایتان می شود.

 

کمک گرفتن از دوستان
به جز زمانی که فقط یک چمدان با خودتان می برید و نه چیز دیگری، مجبور نیستید که همه ی کارها را خودتان به تنهایی انجام دهید.

برای جا به جا کردن،بارگیری و بسته بندی وسایل مطمئناً به کمک احتیاج دارید.کمک گرفتن از شرکت های باربری و استفاده از باربرهای حرفه ای آسان ترین و کم استرس ترین راه برای انجام این کار است؛ امادرعین حال پرهزینه ترین هم هست.

باکمک گرفتن ازچندنفرازدوستان تان دربسته بندی،بارگیری و بردن به خانه ی جدید و باز کردن و حتی چیدن،هزینه هایتان کاهش می یابد.

دوستان تان معمولاً از کمک به شما خوشحال خواهند شد و اسباب کشی برای شما و آنها ساده تر و سرگرم کننده خواهد بود.

به جای پرداخت ساعتی پول به کارگران باربری، می توانید به دوستان تان فقط نهار و کمی نوشیدنی بدهید.

اجاره کردن کامیون
اگر حتماً باید یک کامیون اجاره کنید،ازقبل برای این کار برنامه ریزی کنید که تا جایی که امکان دارد درهزینه هایتان صرفه جویی کنید.

حتماً با چندین شرکت صحبت کنیدو گزینه ای را انتخاب کنیدکه هزینه ی کمتری داشته باشد.درصورت امکان اسباب کشی تان را در روزی انجام دهید که هزینه ی اجاره ی کامیون درآن روز کمی کمترباشد.

نرخ اجاره معمولاً درتعطیلات آخر هفته بالاتر می رود؛بنابراین بهتراست اسباب کشی را درطول هفته انجام دهید. زمانی که وسایل تان را درکامیون قرارمی دهید،

کاری کنیدکه تمام آنها در یک سری جا داده شوندونیازی نباشد که بقیه ی وسایل را در یک سری دیگر منتقل کنید. زیرا رفت و برگشت کامیون به معنای مسافت بیشتروسوخت بیشتر و درنتیجه هزینه ی بالاتر است.

منبع

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!