آرایشی شیک مخصوص لباس مشکی

آرایشی شیک مخصوص لباس مشکی

اغلب خانم ها تمایل دارند در مجالس و مهمانی های مختلف آرایشی متناسب با رنگ لباس خود داشته باشند تا ظاهر شان متفاوت و جذاب تر به نظر برسد؛ در ادامه این مطلب انواع مدل آرایش با لباس مشکی را مشاهده خواهید کرد.

به گزارش آکاایران: لباس مجلسی مشکی از انواع لباس های مورد علاقه برای خانم ها در هر رده سنی است که بهتر است برای زیبایی بیشتر ظاهر خود در مجالس از مدل های آرایش با لباس مشکی استفاده کنید تا ظاهرتان با کلاس و جذاب تر به نظر برسد.

 

آرایشی شیک مخصوص لباس مشکی

 

در انتخاب مدل آرایش صورت دخترانه و زنانه علاوه بر اینکه باید به فرم صورت و رنگ پوست و رنگ مو خود توجه داشته باشد بهتر است به رنگ لباس مجلسی تان نیز توجه کنید و آرایشی مناسب با رنگ لباس مجلسی خود را انتخاب کنید.

 

آرایشی شیک مخصوص لباس مشکی

 

برای میکاپ صورت خود هرگز از یک رنگ واحد استفاده نکنید و علاوه بر این بهتر است برای هر لباسی که می پوشید آرایش صورتی متفاوت و جذاب داشته باشید؛ در ادامه تصاویری از انواع مدل آرایش با لباس مشکی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

 

آرایشی شیک مخصوص لباس مشکی

آرایش های دخترانه بهتر است از بین مدل های آرایش صورت ملایم انتخاب شود تا چهره طبیعی و دخترانه شما حفظ شود. اغلب دختران جوان تمایل دارند بعد از اتمام کار میکاپ صورت خود چهره ای متفاوت و جذاب پیدا کنند که در این صورت بهتر است از آرایشی متناسب با رنگ لباس مجلسی خود استفاده کنند. تناسب بین رنگ لباس و آرایش باعث می شود تا رنگ و طرح لباس مجلسی شما بیشتر خودش را نشان دهد.

اگر تمایل دارید از لباس مجلسی مشکی در مهمانی ها و مجالس رسمی و غیر رسمی استفاده کنید هر نوع مدل آرایشی به صورت شما می آید. ولی اگر تمایل دارید آرایشی حرفه ای و متفاوت تری داشته باشید بهتر است برای سایه چشم هایتان در قسمت انتهایی چشم ها از رنگ خاکستری تیره و در قسمت میانی چشم ها از رنگ خاکستری کمرنگ و ملایم استفاده کنید و همچنین در گوشه چشم هایتان نیز برای متفاوت تر به نظر رسیدن چشم ها از رنگ سفید استفاده نمایید.
برای انتخاب رژ لب نیز می توانید از رنگ های ملایم نظیر سرخابی کمرنگ و زرشکی و صورتی مات و قرمز استفاده کنید.

آرایشی شیک مخصوص لباس مشکی

در این مطلب انواع مدل آرایش با لباس مشکی را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مدل میکاپ صورت مناسب و ایده آلی را برای خود انتخاب کنید و در مهمانی ها و مجالس با چهره و ظاهری متفاوت و شیک حضور پیدا کنید.

منبع : آرگا

مدل مو مجلسی ۱۳۹۵ زنانه و دخترانه

نظر شما چیست؟ ( بدون نظر )

تایید کنید که ربات نیستید !!!